1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Yeni Harry Potter Oyunu 2022 Tarihine Ertelendi   

Yeni Harry Potter Oyunu 2022 Tarihine Ertelendi   

featured

Son gelişmeler, 2022’nin Wizarding World multimedya ve Harry Potter hayranları için büyük bir yıl olacağını gösteriyor.

Yeni Harry Potter Oyunu 2022 Tarihine Ertelendi

Harry Potter serisi, 1997’de ilk kitabın yayınlanmasından bu yana en çok sevilen eğlence serilerinden biri olmuştur. İlk Harry Potter kitabı dünya çapında tanınır hale geldi. Milyar dolarlık bir film serisi, çok sayıda devam filmi, çok sevilen bir kitap serisi, video oyunları ve çok daha fazlasının yapılmasında öncü oldu.
Şimdiye kadarki en büyük film ve kitap serilerinden biri olan Harry Potter serisinin hala düzenli olarak yeni ürünler çıkarması şaşırtıcı değil. Buna, Hogwarts Legacy adlı Avalanche Software firması tarafından geliştirilmekte olan bir Harry Potter aksiyon RPG oyununu da ekleyebiliriz. Hogwarts Legacy, 2021’de piyasaya sürülecekti ama geliştirici firma hayranların ve oyun severlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek için oyunun çıkış tarihini 2022’ye erteledi.
Bazı Harry Potter hayranları Hogwarts Legacy’nin çıkış tarihinin ertelenmesi hakkında hayal kırıklığına uğramış olsa da, en azından 2022’de onları daha güzel bir oyun beklediğini biliyor. Aslında, 2022 yılı çıkacak olan yeni oyun ve gelecek olan yepyeni içerikler ile Harry Potter hayranları için beklemesi güç bir yıl olacak gibi duruyor. Yeni Harry Potter Oyunu 2022 Tarihine Ertelendi

Mobil Harry Potter Oyunlarında Yeni İçerik

2022 yılında yapımcı firma mevcut Harry Potter oyunlarına içerik güncellemeleri de getirecek. Portkey Games yayın şirketi şimdiye kadar Harry Potter serisine dayanan üç ayrı mobil oyun çıkardı. Bu Harry Potter mobil oyunlarına verilen tepkiler karışık da olsa, hepsi farklı oyuncu toplulukları tarafından sevilmeyi başardı.
Her bir oyun, hayranların ilgisini canlı tutmak için düzenli olarak içerik güncellemeleri aldı ve bu ücretsiz içerik güncellemelerinin önümüzdeki yıl tavan yapacağı düşünülüyor.

Hogwarts Legacy

   Bazı Harry Potter hayranları ve oyuncuları şu anda piyasada olan mobil oyunlara gelen yeni içerikler için heyecanlı olsa da, Hogwarts Legacy’nin uzun süredir beklenen tanıtımının oyuncuları en çok sevindiren haber olduğunu söylemek yanlış olmaz. Doğrudan kitaplar veya filmler ile bağlantılı olmayan ilk Büyücü Dünyası oyunu olan Hogwarts Legacy oyuncular tarafından en çok sevilen oyun olacak gibi duruyor.
Hogwarts Legacy 1800’lerin sonlarında geçen bir oyun olacak. Oyunda oyuncular Hogwarts okulunda olacak, derslere katılacak ve filde de sıkça görülen büyülü yerleri keşfedecek. Hogwarts Legacy, oyuncuların oyunu oynarken yaptıkları seçimlere göre şekillenen bir hikâyeye sahip olacak. Eğer beklentileri karşılarsa, Hogwarts Legacy, 2022’de piyasaya çıktığında en çok sevilen Harry Potter oyunu olma potansiyeline sahip.
Cyberpunk Yeni Güncellemesi için: Cyberpunk 2077 Güncellemesi Yakında Geliyor

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap