İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. LOL Wild Rift Arkadaş Ekleme 2021

LOL Wild Rift Arkadaş Ekleme 2021


Wild Rift, oyun marketlerde yayınlandığı günden bu yana oyuncu kitlesini her geçen gün geliştirerek arkadaş ortamlarının vazgeçilmez oyunu haline geldi. League of Legends oyununda olduğu gibi bu oyunda da arkadaş ekleyebiliyor ve eklediğiniz arkadaşlarla birlikte oyun oynayabiliyorsunuz. Her ne kadar açık açık belirtilen bir özellik olsa da birçok kişi arkadaş ekleme işlemini ne yazık ki yapamıyor. Bu içeriğimizde sizlere konu hakkında bilgilendirme yapacağız.

Wild Rift Arkadaş Ekleme [Kolay Yöntem]

Wild Rift oyununda bir tanıdığınızı arkadaş eklemek çok kolay birkaç adım neticesinde mümkün hale geliyor. Burada tek ihtiyacınız olan arkadaşınızın kullanıcı adıdır. Bu kullanıcı adına sahip olduğunuzda Wild Rift arkadaş ekleme işlemi için aşağıdaki adımları yerine getirmelisiniz.

  1. Wild Rift oyununu açtıktan sonra direkt olarak ana menüdeki “Arkadaşlar” bölümüne girin.
  2. Bu noktada arkadaş olarak ekleyeceğiniz kişinin kullanıcı adını yazın.
  3. Arkadaşlık isteğini göndermek için “Gönder” butonuna basın.

Bu adımlar sonrasında arkadaşlarınızı ekleyerek birlikte oyuna girebilir ve düşmanlara karşı takımınızla kıyasıya mücadele yaşayabilirsiniz.
Bkz: LOL Wild Rift Nick Değiştirme [Kolay Yöntem]

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap