İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Valorant Yeni Ajan Yoru Sızdırıldı ! Yoru’nun Özellikleri Neler ?

Valorant Yeni Ajan Yoru Sızdırıldı ! Yoru’nun Özellikleri Neler ?


Valorant yeni ajan Yoru Sızdırıldı. Hakkında bugün internete sızan bir oynanış videosu, Yoru’nun karakterine ve özelliklerine dair birçok aydınlatıcı bilgi içeriyor. Üstelik internete sızan son videoda ikinci bölüm güncellemesi ve yeni battle pass gibi konularda da çok aydınlatıcı görüntüler yer alıyor.
Bu yazımızda yeni ajan Yoru oynanış videosundan yaptığımız çıkarımları bulacaksınız.

Valorant Yoru Karakteri ve Özellikleri

Riot Games’in bütün dünyada ses getiren oyunu Valorant’ta yer alan birçok karakter var ve bu karakterlerin bütün özelliklerini biliyoruz.
Fakat yeni gelecek olan Yoru karakteri hakkında bugünkü sızıntı yaşanana kadar hiçbir bilgimiz yoktu. Bugünkü sızıntı videosu, Yoru’nun özelliklerini ortaya çıkarttı. İşte Yoru’nun sahip olduğu özellikler:

  1. Yanıltıcı ayak izleri: Bu yetenek, yanıltıcı ayak izleri oluşturarak oyuncuların rakiplerini yanıltmasını amaçlıyor. Bu yeteneği, mouse sol tık ile kullandığınız takdirde sahte ayak izleri baktığınız yöne doğru oluşuyor. Fakat oyuncular, yanıltıcı ayak izlerini mouseun sağ tıkı ile kullanırsa yeteneğin deaktif versiyonunu kullanmış oluyor ve sonra haritanın herhangi bir yerinden sahte ayak izlerini etkinleştirebiliyor. (Market fiyatı: 100 kredi)
  2. Özgün flash yeteneği: Flash yeteneği, oyundaki birçok karakterde var. Fakat Yoru’nun flash yeteneğini özgün kılan özellik şu: Flash, herhangi bir zeminde sektirilebiliyor. Eğer oyuncu, flashı sektirmeden havaya doğru kullanılırsa tuşa tekrar basıldığında patlama tetiklenmiyor ve flash, havada kayboluyor. (Market fiyatı: 200 kredi)
  3. Işınlanma: Karakter bu yeteneği sayesinde istediği bir yere ışınlanma noktası bırakabiliyor ve yeteneğin süresi bitmediği takdirde, haritanın herhangi bir yerinden bırakmış olduğu ışınlanma noktasına dönebiliyor. Sol tıkla kullanılan ışınlanma özelliğinde ışınlanma noktası bakılan yöne doğru sabit bir şekilde ilerlemeye başlıyor. Sağ tık ise ışınlanma noktasının sabit olarak yerleştirilmesini sağlıyor. (Her roundda bedava, iki kill sonrası yenileniyor.)
  4. Ulti: Karakter, ulti yeteneğini kullanarak rakiplerine karşı görünmez ve hasar almaz hale gelebiliyor.

Valorant Yeni Ara Yüz ve Battle Pass

Yeni ara yüzde oyun Yoru karakterinin selamıyla açılıyor ve açılış ekranının arka planında Icebox haritasından öğeler bulunuyor. Açılış animasyonundan sonra gelen battle passte, Bucky, Shorty ve Operator grafitileri göze çarpıyor. Ghost silahında ise sarı ağırlıklı bir tasarım yer alıyor. Ares’te ise yine satı renk ağırlıklı olarak kullanılmış. Yoru kontratında ise karakterin kendisi ve sheriff öne çıkıyor. Kontrattaki sheriff çok beğenilmese de oyundaki en iyi karakter kontratı skinlerinden bir tanesi olarak yorumlandı.

Valorant İkinci Bölüm Güncellemesi

Hatırlanacağı gibi Valorant ikinci bölüm güncellemesinde en iyi dokuz zaferin rozet zaferleri olması, bölümdeki toplam galibiyetin çerçevede görünmesi ve sıralama yansımasında birtakım farklılıklar bekleniyordu.
Yeni sızan oynanış videosunda bu değişiklikler ile ilgili herhangi bir çıkarım göze çarpmadı.

Detaylı Bilgi için : Bu Videoyu İzleyebilirsiniz.
Valorant İsim Gizlemek Adlı konumuz için : Valorant Nick Gizleme 2021

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap