İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Valorant Dereceli Sistemi Değişiyor

Valorant Dereceli Sistemi Değişiyor

featured

Valorant Dereceli Sistemi Değişiyor

  Valorant’ın dereceli sistemindeki köklü değişiklikler, sezon 2 ile karşımızda olacak. Yapılacak değişiklikler ile hangi rütbelerde takıldığımız ve biriktirdiğimizi görmemiz kolaylaşacak. Bu haftaki sürüm 1’e 1 karşılaşmalara hükmetmek için tasarlanmış olan, Japon düellocu Yoru ile tanışmamızı sağlayacak. Ama Riot, Valorant’ın yeni karakteri üstünde birtakım düzenlemeler yapacağını açıkladı. Ek olarak oyunu daha adil ve anlaşılır şekle sokmak için dereceli oyunlarda onlarca küçük düzenleme yapacağını biliyoruz.Bu değişiklikler ufak da olsa, oyuna netlik getireceğinden emin olan Riot’un rütbe sistemi ile ilgili yeni değişiklikleri şunlar.         
     Rütbe değişikliğine ne kadar yakın olduğunuzu gösteren bir ilerleme çubuğu getirileceği duyuruldu. Rütbe durumları ayarlandı ve rütbe düşmeden önce rütbenizi kurtarmanız adına size bir şans daha verileceği duyuruldu. 
 
    Riot yama notlarında “Mevcut rütbe sistemimiz, size rütbeler arasında nerede olduğunuza, yükselmek için ne kadar kazanmanız gerektiğine ve neden yükselip alçaldığınıza dair pek bir şey sunmuyor” ifadelerine yer veren Riot yeni rütbe sisteminin oyuna etkisini şu cümle ile ifade etti. “Bu değişiklikler ile rütbe sisteminin anlaşılmasının çok daha kolay ve adil olmasını umuyoruz” 
Valorant Dereceli Sistemi Değişiyor
     Valorant’ın içinde aynı zamanda en iyi 500 “Radiant” ve “Immortal” oyuncular için bölgesel olarak liderlik tabloları yer alacak. Önceki 3 “Immortal” sıralama tablosuna artık her bölgedeki en iyi yüzde 1 ( %1 ) dilimdeki oyuncuları temsil etmek için sıkıştırılmış tek bir tablo halinde yer verilecek. Tablolarda yer almak için en az 50 rekabetçi oyuna ihtiyacınız olacak. Hali hazırda liderlik tablolarında yer alan kişilerin yerlerini korumak adına haftada en az bir oyun oynamaları gerekecek.   
 
       Bir önceki sezonda elde ettiğiniz en yüksek rütbeye göre gittikçe daha da yükselen ödüller veren Sezon bir rütbe ödülleri eklendi. Sezon iki beraberinde bu şekilde güzellikler ile gelecek. Yenilenmiş bir bilgi sayfası size rütbeniz hakkında bilgi verirken herhangi bir rütbe ile olan mesafenizi ve ayrıntıları gösterecek.  
     
      Birinci sezon tüm bölgeler için 12.01.2021 – 23:00 tarihinde sona erecek. Her şey planına göre giderse Sezon iki 13.01.2021 tarihinde yama 2.0 ile başlayacak. Valorant, 2020’nin en sevdiğimiz çok oyunculu oyunuydu ve 2021’ e böyle büyük bir güncelleme ile giriş yapması, onun bu sene de gözden düşmeyeceğine dair güzel bir işaret.  
 
 Valorant Yoru Hakkında Tüm Detaylar : Buradan Okuyabilirsiniz
Brawl Stars Boyama Figürleri : Buraya Bir Bakın      

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap