İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Valheim En iyi Grafik Ayarları

Valheim En iyi Grafik Ayarları

featured

Valheim En iyi Grafik Ayarları

Valheim ayarlarını sizler için en önemli ayar noktalarını derledik

Oyun oynarken en nefret edilen bazı şeyler vardır. Renk sapmaları, alan derinliği ve hareket bulanıklığı ama bu ayarları Valheim oyununda kapatabilirsiniz ve bu oyunu en iyi hale getiriyor. Sizler için bu ayarları denedik ve test ettik.
Valheim’in grafik ayarlarında son dönemdeki oyunlar kadar pek bir grafik ayarlanması yok ve bu oyunu daha çok oynanmasını neden oluyor.

Renk Sapmaları

Renk sapmaları, genellikle lensler için ayrılmış fonksiyonlardandır. Lensler, ışığın halini aynı noktaya yönlendirmeyi zor buluyor ve bu kırmızı veya mavi gibi bazı dalga boylarının birbirine bitişik olması gerekiyor.
Yüksek kontrastlı görüntü alanı eski 3 boyutlu görüntülere benziyor gibi görünebilir.
Fotoğrafçılık söz konusu olduğunda, bu tür bir etki aslında hoş karşılanabiliyor ancak birçok kamera renk sapmalarını düzeltmek için araçlarla birlikte geliyor. Yani, renk sapmalarının genellikle oyunlarda varsayılan olarak açılan bir işlem sonrası efekt olması bizler için çok daha garip oluyor.
Bu, genellikle oyun oynarken bulduğunuz yapay keskinliğin bir kısmını gizleyebilme yeteneğiyle ilgili bir şeydir. Yani Renk sapmalarını Daha iyi bir oyun deneyimi için Kapatmanızı öneriyoruz.
Valheim’ın Sizler için En iyi Grafik Ayarları

Alan derinliği

Alan derinliği, odak noktanızın dışındaki nesneler bulanık görünmesidir. En azından gerçek hayatta insan gözlerini bir yere odakladığı zaman bu böyledir.
Valheim bir oyundur ve alan derinliği devre dışı bırakmak, her şeyi çevrenizde aniden %200 oranında çözünürlükte oluşturulmuş gibi hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda bir alanı keşfederken çok yardımcı olur.
 

Hareket Bulanıklığı

Haraket bulanıklığı, tüm zamanlarda ve tüm oyuncuların en nefret ettiği işlemlerden biridir ancak sisteminiz bir oyun çalıştırma görevini tam olarak karşılamadığında bunun kullanışlı bir araç olduğunu kabul ediyoruz.
Ancak tüm bunlara rağmen Valheim en düşük ayarlarda bile harika en üst düzeydeki grafik ayarları gibi gözüküyor.
Valheim’ın Sizler için En iyi Grafik Ayarları
 

Özet geçmek gerekirse
Renk Sapmaları: Devre dışı bırakın.
Alan derinliği: Devre dışı bırakın.
Hareket Bulanıklığı: Aktif edin.

Oyun Haberleri ve Dahası için Takip Edin.

En iyi Oyun Mouse Önerileri 2021

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap