İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Ubisoft Açık Dünya Star Wars Oyunu Geliştiriyor 2021

Ubisoft Açık Dünya Star Wars Oyunu Geliştiriyor 2021

featured
Ubisoft Açık Dünya Star Wars Oyunu Geliştiriyor 2021. EA’ nın yayın haklarını talep etmesinin üzerinden neredeyse sekiz yıl geçtikten sonra Lucasfilm Games, Ubisoft’un bir Star Wars oyunu geliştireceğini dair bir açıklama yaptı.

 
Pazartesi günü Disney, daha sonra Lucas Arts olarak bilinen köklü oyun firması ile arasında bir bağlantı olan “Lucasfilm Games” başlığı altında Lucasfilm temellerine dayanan yeni oyunlar yayınlanacağının haberini verdi. Duyuru ilk başta küçük gözükse de bunu daha sonra Wolfenstein geliştiricisi Machine Games ve yayıncı Bethesda’dan gelen Indiana Jones oyununun duyurusu takip etti. Lucasfilm Games, bu duyurudan 24 saatten daha kısa bir süre sonra, bir açık dünya Star Wars oyunu geliştirmek için Ubisoft ile çalıştığını duyurdu.
Bu duyuru, The Division 2 ve The Crew 2 gibi oyunların arkasındaki geliştirici olan Ubisoft Massive’in The Division 2 gibi köklü oyunları oluşturmak için kullanılan araç olan Ubisoft’un Snowdrop motorunu kullanacağını açıklayan Wired yani Disney Global Games and Interactive Experiences’ın başkan yardımcısı tarafından geldi. Stüdyo, oyunun tek oyunculu veya çok oyunculu bir odağa sahip olup olmayacağına dair hiçbir bilgi vermemesine rağmen hala Star Wars için çok büyük adımlar atıyor. Bu, oyun Lego Star Wars oyun serisinin dışındaki ilk Star Wars oyunu olacak.
StarWars- Oyunhub.net
Şimdiye kadar EA’nın Star Wars’ a olan ilgi ve ayrıcalığının, şirketin Disney ile anlaşmayı imzalamasından 10 yıl sonra, 2023’e kadar geçerli olacağı tahmin ediliyordu. Şirketin EA’dan ayrılması hakkında yorum yapan, Disney Global Games and Interactive Experiences’ın başkan yardımcısı Wired’a şunları söyledi: “EA bizim için şu anda ve önümüzdeki süreçte çok stratejik ve önemli bir ortak oldu ve olmaya devam edecek, ancak EA için başka firmalarla çalışmak sorun değil gibi duruyor. “
Şuan ki duruma bakılacak olursa Lucasfilm Games duyurusunun yapılması, EA’nın Star Wars oyunu için özel yayınlama haklarının erken sona erdiği anlamına geliyor. Şirket muhtemelen önümüzdeki yıllarda Star Wars Jedi: Fallen Order 2 gibi oyunlar yayınlayacak olsa da, Ubisoft ile olan bu iş birliği büyük olasılıkla hayranların birçok konsoldaki çeşitli oyuncu ve yayıncılardan daha kapsamlı bir Star Wars oyunu görmeye başlayacağı anlamına geliyor.
Bilgisayar Hızlandırma İle İlgili Haberimiz için : Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır 2021
Ucuz Fiyata Playstation Oyunları için : Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap