1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Twitch Öngörü Nasıl Yapılır

Twitch Öngörü Nasıl Yapılır

featured

Twitch Öngörü Nasıl Yapılır ?

Twitch Öngörü, bir olayı tahmin etmek için kullanılmaktadır ve Kanal sadakat puanı ile oynanır.
Twitch Öngörü nedir?

Twitch Öngörü, o an canlı yayında geçen olayı tahmin ederek kanal sadakat puanı kazanmak veya kaybetme eylemidir. Örneğin X Yayıncısı Valorant oynuyor ise WİN veya LOSE şeklinde bir öngörü olabilir.
Bir Öngörü yaparak Seçeneklerden birini seçer, öngörüde bulunan kişilerin sadakat puanları ortak havuzda toplanır ve Belirtilen sonuca göre Sadakat puanı dağıtılır.
Sadakat Puanı Nasıl Kazanılır?
Sadakat Puanı yayıncıyı izleyerek sizlere veren Puanıdır. Puanları biriktirerek kanal sahibinin izin verdiği şeyleri (Abonelere özel chatta yazı yazmak, Simge kullanmak vs..) kanal sadakat puanı ile kullanmaktır.
Öngörü yaparak sadakat puanlarınızı biriktirebilirsiniz. 
Twitch.tv Öngörü Nasıl Çalışır?
Türkiye’de henüz aktif olmayan Öngörü uygulaması, Genellikle VPN yardımı ile kolayca kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz bir VPN İndirip twitch.tv adresine giriş yapmanız.
Kanada merkezli olan bu vpn özel bir hizmettir. Şu an Aktif olarak çalışmakta olup McAfee tarafından hizmete sunulmuştur.
 

Ücretsiz VPN Tavsiyeleri

TunnelBear
Kanada merkezli olan bu vpn özel bir hizmettir. Şu an Aktif olarak çalışmakta olup McAfee tarafından hizmete sunulmuştur.
İndirmek için tıklayın: Buradan Ulaşabilirsiniz
Speedify
Speedify, yüksek bağlantı hızına ulaşmak için tüm Mac ve PC internet bağlantılarınızı birleştirme imkânı sunan bir bulut VPN teknolojisidir. Kullanımı ve indirmesi çok basittir.
İndirmek için Tıklayın: Buradan Ulaşabilirsiniz
ProtonVPN
Halka açık bir sanal ağ hizmetidir. Auroa firması tarafından geliştirilmekte olup olduça hızlı ve güvenilir bir VPN Servisidir.
İndirmek için Tıklayın: Buradan Ulaşabilirsiniz
Opera GX Tarayıcı
Opera GX Oyunculara özel, kendiliğinden VPN kullanabilir, Otomatik Reklam engelleyici ile kolayca reklamları engelleyebilir ve Oyunculara özel Tasarım ve Kısa yollar ile kendinize özel kişileştirebilirsiniz.
Opera GX İndirmek için Tıklayın: Buradan Ulaşabilirsiniz

Not: Twitch Öngörü Nasıl Yapılır adlı makalede geçen Tüm VPN ve Tarayıcılar Tavsiye niteliğindedir. Ortaya çıkacak Problemlerde Mobildepo.com Adresi sorumlu değildir.

Prime Gaming Şubat 2021 Ücretsiz Ödülleri Roblox, FIFA 21 ve Fall Guys
 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap