1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. The Last of Us Oyunu Televizyona Serisi Çıkıyor

The Last of Us Oyunu Televizyona Serisi Çıkıyor


The Last of Us Oyunu Televizyona Serisi Çıkıyor

Naughty Dog firmasının en sevilen oyunu televizyon ekranlarına geliyor

      The Last Of Us oyunu Televizyon serisinin çıkacağı resmi olarak açıklandı. Dizi çekimlerine kısa zaman önce başlandı ve bir HBO dizisi olacağı söylendi. Bu haber hem oyuncular hem de TV izleyicileri için iyi bir haber. Naughty Dog firmasının yaptığı işler takip edenler, dizi içeriğinde ne olduğuna dair bir fikre sahip olacaklarını düşünebilirler, ancak işler hiç düşünülen gibi olmayacak. Hikaye tekrardan düzenlenecek ve Neil Druckmann ve Chernobyl’in yaratıcısı Craig Mazin’in yapımcıları tarafından çekilecek.
Şimdi soracaklarımız (ve birkaç cevabımız) var. The Last of Us dizisine Breaking Bad ekibi yönetmenlik yapacak ve Ellie’yi tanıdığımız bir canlandıracak.

The Last of Us HBO serisinin çıkış tarihi ne zaman?

Birincisi, temel unsurlar: The Last of Us HBO’ya dizi olarak geliyor ama maalesef tam çıkış tarihi belli değil. Dizi orijinal oyunun yazarı Neil Druckmann ve Chernobyl’den Craig Mazin tarafından hayata geçirilecek.
The Last of Us HBO serisi hikayesi değiştirilicek, peki her iki oyunu da konu alacak mı?
  Şimdiye kadar, HBO tarafından resmi olarak senaryodan sadece bir özet bölüm açıklandı: “Hikaye, modern medeniyetin yok edilmesinden 20 yıl sonra geçiyor. Salgından sonra hayatta kalmayı başarabilen ve sert bir kişi olan Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi tek başına korumak ve saklamak için tutuldu. İşleri pek de kolay olmayacaktı çünkü baskıcı bir karantina yönetiminin altındaydılar. Küçük bir iş olarak başlayan şey, kısa sürede acımasız, yürek burkan bir yolculuğa dönüştü, çünkü ikisi de şehirden çıkmalı ve hayatta kalmak için birbirlerine güvenmeliydi. ”
The Hollywood Reporter tarafından Mart ayı başlarında açıklandığı üzere, dizi “orijinal oyunun olaylarını kapsayacak ve The Last of Us 2 oyunundan da etkilenecek. Yayınlanan rapora göre dizinin birkaç sezon olacağı yani bunun Çernobil tarzı bir mini dizi olma ihtimalinin düşük olduğunu, bunun yerine birkaç yıla yayılacağını anlayabiliriz.
Hem The Last of Us hem de devam filminde Joel’i canlandıran Troy Baker, hikaye uyarlamasını çok beğendiğini ve güvendiğini belirtti.
“Beni seri hakkında en çok cesaretlendiren şey, Hollywood’da ayağa kalkıp The Last of Us ve başarısını fark eden çok fazla insan var. Çok fazla insan seriyi çok seviyor ve hayranların bizi yalnız bırakmayacağına inanıyoruz.”
Bilgisayarınız mı yavaş ? Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır 2021
Uygun Fiyata oyun almak için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap