İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Şubat 2021 Xbox Platformuna Çıkacak 5 Harika Ücretsiz Oyun

Şubat 2021 Xbox Platformuna Çıkacak 5 Harika Ücretsiz Oyun

featured

Şubat 2021 Xbox Platformuna Çıkacak 5 Harika ve Ücretsiz Oyun

   Her ay, Xbox oyuncuları eğer Xbox Live Gold aboneliğinin bir parçası iseler çeşitli ücretsiz oyunları indirebilir ve oynayabilir. Xbox Live Gold içerisinde ücretsiz oyunlardan daha fazlasını barındırır. Ayrıca Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One X, Xbox One S ve hatta orijinal Xbox One sahiplerine oyunlarını çevrimiçi oynama şansı ve Xbox Mağazası’ndaki birçok dijital oyundaki indirim fırsatlarından yararlanabilir.
Birleşik Krallık’taki (US) üyelik fiyatları, peşin ödeme yapıldığında üç aylık üyelik için genellikle 17,99 £ veya bir yıllık üyelik için 49,99 £ tutarındadır. Alternatif olarak, aylık 6,99 £ için aylık ödemeyi seçebilirsiniz. Ülkemiz için bu fiyat Birleşik Kırallık bazından hesaplanır ve aylık 29,99 üç aylık 74,99 TL’dir.
Bize göre, abone olmanın en iyi yolu Xbox Game Pass Ultimate kullanmaktır. Çok düşük bir miktar karşılığında Xbox Live Gold üyeliği, indirip oynayabileceğiniz 300’den fazla oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate ile xCloud bulut oyun oynama ve 200’den fazla PC için Xbox Game Pass elde edersiniz. (Window 10 için geçerli). Hadi şimdi biraz da oyunlardan bahsedelim.
Gears 5
  Muhtemelen oyuncuların çoğunun harcadıkları saatin değidiğini söylediği oyun yani Gears 5, aksiyon-nişancı temelli bir açık dünya oyunu ve başrolünün bir kadın protaganist olması işleri ilginç kılıyor. Xbox Series X / S sahipleri, fps limitsiz oyunu oynayabilirler.
  Resident Evil
   Resident Evil’in ilk serisi, birkaç yıl önce büyük bir etki yaratacak şekilde yeniden düzenlendi ve önümüze sunuldu. Geliştirilmiş grafikler ve kontrol sistemi ile tüm seriyi başlatan oynamamız için bir fırsat yakaladık.
Dandara: Trials of Fear Edition
   Metroidvania tarzı 2D platform oyunu Dandara: Trials of Fear Edition, oynanışında bulmaca çözmeye dayalı bir mekanik barındırıyor. Oyun 90’lardan esinlense de oyunun yeni halinde oyuncuyu içine çeken bir unsur barındırıyor.
Indiana Jones and the Emporer’s Tomb
  Bethesda’dan gelen yeni bir Indiana Jones oyunu haberi ile beraber orijinal Xbox’ta yayınlanan Indiana Jones serisini yeniden oynamak için bir fırsat yakaladığımız kesin.
Lost Planet 2
  Başka bir Capcom oyunu olan Lost Planet 2, Xbox 360’ı on yıl önce grafiksel sınırlara zorlayan üçüncü şahıs nişancı oyunudur.
PS Plus Bedava Oyunlar Şubat 2021 için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap