İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Skyrim Enderal Mod Yapımcılarından Yeni Bir Oyun Haberi

Skyrim Enderal Mod Yapımcılarından Yeni Bir Oyun Haberi

featured

Skyrim Enderal Mod Yapımcılarından Yeni Bir Oyun Haberi

Gelistiriciler, projeyi bu yıl içinde açıklamayı umduklarını söyledi.

  Herkesin bilip sevdiği Skyrim Enderal modunun arkasındaki geliştirme ekibi, yepyeni bir “ticari proje” üzerinde çalışmakla meşgul olduklarını duyurdu.
Yapılan duyuruya göre geliştirici Sure AI firması bu son yamanın aslında bu büyük mod için son yamanın olacağını duyurdu. Skyrim Enderal modu için bazı yeni yama notları sayesinde geliyor. Geliştirici bu konu hakkında şunları söyledi. “SureAI şu anda, bu yıl duyurulması umulan yeni bir ticari proje üzerinde çalışıyor. Bu nedenle, haberler için bizi izlemeye devam edin ve sosyal medya kanallarımızı takip etmeye devam edin “diye bizleri bilgilendirdi geliştirici ekip.
Skyrim Enderal moduna aşina değilseniz şunları söyleyebiliriz  , temelde Bethesda’nın RPG’sini yepyeni bir oyuna dönüştüren toplam bir dönüşüm modundan oluşuyor. Devasa Enderal modda yepyeni dünyalar, görev dizileri, karakterler, sistemler ve daha fazlası bulunuyor, bu yüzden Sure AI’nın projeyi yamalamayı üç yıldan fazla sürede tamamlaması şaşırtıcı değil. Basitçe söylemek gerekirse, Sure AI, Enderal modundaki geliştirmeyi tamamlıyor çünkü geliştirme personeli Enderal’ı geliştirmeye başladıklarında sahip oldukları ve alıştıkları boş zamana sahip değil.
Sure AI’nın resmi web sitesinde, geliştirici firma, devam eden projelerinin altında gizemli bir “Soon TM” dosyasını listelediğini görüyoruz, ve bu gelecek yenilikler ve oyunlar için bir teaser , ön gösterim oluyor oyuncular için. Geliştiriciden gelen bu yeni projenin ne olabileceğine gelicek olursak, bu kimsenin tahmin edebileceği bir şey değil . Ancak umarız, yıl sonuna kadar yeni “ticari proje” hakkında daha fazla şey duyarız. Her şey planlanana göre giderse duymamamız için bir engel yok gibi duruyor.
Skyrim modları , dünyanın her yerinden geliştirici firma Bethesda’nın oyununa yeni görevler, eşyalar, karakterler, zindnalar ve daha fazlası gibi çeşitli yönler eklediği kesinlikle aşikar. Gelecek yeni oyun için tüm Skyrim hayranlarının, oyuncuların ve tabi ki en başta geliştirici firma Bethasda’nın çok heyecanlı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oyunun bu heyecanı karşılayıp karşılamayacağını bize zaman gösterecek.
2021 Yılında Playstation 5 ve Xbox Series X Gelecek Oyunlar Görmek İçin Tıklayın
Uygun Fiyat ile Oyun Satın almak için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap