1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. PS Plus Bedava Oyunlar Şubat 2021

PS Plus Bedava Oyunlar Şubat 2021

featured

PS Plus Bedava Oyunlar Şubat 2021

PlayStation Plus’ın aylık ücretsiz oyunları pek çok oyuncu için altın niteliğindedir, bu nedenle Sony’nin Şubat ayında çıkarabileceği harika oyunları sizler için makalemizde derledik. Keyifli okumalar.

 Dragon Ball Z: Kakarot
   Genel olarak, Dragon Ball Z oyunları neredeyse her zaman dövüş türüne girmiştir ve bu deneyim ve oyun yapısı çoğu oyuncuyu tatmin etse de farklı bir kesim için bu deneyim yeterli olmamıştır.
Dragon Ball FighterZ oyununa gelen ve dövüş oyununun hala hayatta ve tercih edilen bir tür olduğunu kanıtlayan yepyeni karakterle, Bandai Namco ve CyberConnect2, tanıtımı ile yeni bir şeyler yapma fırsatı buldular ve böylece Dragon Ball Z: Kakarot, baş karakterinin hikayesini yeniden anlatan tek oyunculu bir aksiyon-RPG olarak yeniden hayata geçirdiler.
Bir dönüm noktası yaşıyan Dragon Ball Z: Kakarot, bir dövüş oyununun mekaniğini ve açık dünya aksiyon RPG’sini birleştiriyor ve Dragon Ball Z hikayesini Goku, Vegeta, Gohan, Piccolo, Future Trunks gibi yedi oynanabilir karakter aracılığıyla yeniden hayata geçiriyor.
Ana hikayenin üstüne, oyuncular açık dünyayı keşfedebilir, yan görevleri tamamlayabilir, balık tutmaya gidebilir ve Goku’nun yeteneklerini geliştirmek için Z-kürelerini toplayabilir. Dragon Ball Z: Kakarot, oyuncuların umduğu nostaji ile yüreklere oldukça sık dokunan bir oyun olmuş.
 
Observer: System Redux
2014 kısa korku filminin başarısından sonra, Polonyalı geliştirici Bloober Team filmden ilham aldı ve stüdyonun geleceğini şekillendirecek yeni bir şey üzerinde çalışmaya başladı, hikaye temelli Layers of Fear adlı psikolojik bir korku oyununu puzzlelar ile şekilendirdi.
 
The Walking Dead: Saints And Sinners
The Walking Dead, video oyunlarını mükemmel bir şekilde tanıtan bir ön gösterime sahip olan The Walking Dead, çok sevilmesine rağmen düzensiz bir seriye sahip. Telltale’nin The Walking Dead serisi, hala son on yılın en iyi macera oyunlarından biri olarak kabul ediliyor.
The Walking Dead: Survival Instinct ve The Walking Dead: Onslaught, neredeyse hiçbir yeni eklenti olmadığından dolayı çok eleştiri almıştı. Sorun şu ki, bu oyunların çoğu The Walking Dead markasından yararlanmaya çalışıyordu ve işte bu noktada The Walking Dead: Saints and Sinners gerçekten bunu başardı diyebiliriz.
Mission: Impossible – Fallout ve yakında çıkacak Top Gun Maverick’in arkasındaki film yapım şirketinin video oyunu bölümü olan Skydance Interactive tarafından geliştirilen The Walking Dead: Saints and Sinners, amacın hayatta kalmak olduğu PlayStation VR için tasarlanmış bir birinci şahıs nişancı oyunudur.
 
Reminder: Destruction AllStars Will Be Available On PS5
  Başlangıçta bir PS5 tanıtım oyunu olarak tasarlanan Destruction AllStars, tek oyunculu ve çok oyunculu modlarının içerisinde on altı benzersiz kahramanla uzayda geçen bir spor oyunu vaat ediyor.

PS Plus Bedava Oyunlar Şubat 2021 sizler için derledik başka haberlerde görüşmek üzere

 Cyberpunk 2077 Güncellemesi Yakında Geliyor Detaylar için Tıkla

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap