1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Prime Gaming Şubat 2021 Ücretsiz Ödülleri Roblox, FIFA 21 ve Fall Guys

Prime Gaming Şubat 2021 Ücretsiz Ödülleri Roblox, FIFA 21 ve Fall Guys

featured

Prime Gaming Şubat 2021 Ücretsiz Ödülleri : Roblox, FIFA 21 ve Fall Guys

Prime Gaming Şubat 2021 Ayı ödüllerini duyurdu FIFA 21 ve Madden NFL 21’de Prime üyeleri için harika içerikler var ve ayrıca Roblox, UFC 4 ve Fall Guys için ücretsiz özel içerik olduğu söyleniyor. Aynı zamanda 4 yeni oyun prime gaming kitaplığına ekleniyor.
Peki bu ay alınabilecek ne gibi ödüller var? Daha önce de bildirdiğimiz gibi, FIFA 21 oyuncuları, bir 81 Oyuncu Seçimi Öğesi ve dört Nadir Altın Oyuncu Öğesi içeren Ultimate Team oyun içi ödüllerini alabilirler. Tabi ki bu teklif 3 Mart 2021’e kadar geçerlidir.
Tercih ettiğiniz spor oyunu FIFA değilse, Prime Gaming’in hem Madden 21 hem de UFC 4 için ücretsiz ödül verdiğini söylemek isteriz. 5 Şubat’tan itibaren Madden 21 oyuncuları, Superbowl paketi alabilir. UFC oyuncuları ise yeni bir karakterin kilidini açabilir.
Ama hepsi bu kadar değil, Fall Guys oyuncuları sevimli bir Slushie Bear kostümü ve 6500 Tebos içeren yeni özel Slushie Bear paketini de alabilirler. Bu teklif şu anda geçerli, ancak paketi almak için yalnızca 15 Şubat’a kadar süreniz var. Ek olarak, 12 Şubat’tan itibaren Roblox oyuncuları avatarları için özel bir PB&J şapkasını envanterlerinde bulabilirler.
Ancak bu ay Prime Gaming’den alınacak çok daha fazla ücretsiz ödül var. Prime Gaming, GTA Online oynayanlar için Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonuna erişim ve her ay 1 milyon GTA $ ‘ına kadar para kazanma olanağı sunuyor. Bu ödülleri almak için, Amazon ve Rockstar Games Social Club hesabınızı bağlamanız gereklidir.
Bu ay Red Dead Online oyuncuları, RDO $ 1,000 değerinde para, bir kerelik kayıt bonusu ve bir Bounty Hunter Lisansı, Purple Bounty Wago Tilt ödüllerini alabilirler.  Ayrıca seçtiğiniz bir Pançoda indirim, El İçi Kılıf, 100 Yüksek Hızlı Revolver Kartuş ve 100 Patlayıcı Tabanca Kartuşunu da Prime Gaming ödülleri sayesinde elde edebilirsiniz.
Ayrıca Star Wars Squadrons, League of Legends, Valorant, Smite oyunları için de ödüller mevcut.  Ancak ödüllerimiz sadece ücretsiz ganimet değil, Prime Gaming kitaplığına Swimsanity !, Spinch, Table Manners ve Monster Prom: Hotseat Edition oyunları da eklendi.

Prime Gaming Şubat 2021 

GTA Online 2021 Yama Notları ve Gelen Güncellemeler
Bağımlılık Yapan 10 Gıda Maddesi Haberini okumak için Tıklayın
 
 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap