İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. 2021 Yılında Playstation 5 ve Xbox Series X Gelecek Oyunlar

2021 Yılında Playstation 5 ve Xbox Series X Gelecek Oyunlar

featured

2021 Yılında Playstation 5 ve Xbox Series X Gelecek Oyunlar

  Hepimizin bildiği gibi Playstation 5 ve Xbox Series X çıkış yaptığı tarihlerden beri satış rekorları kırmaya devam ediyor. Piyasaya sürülmelerinden sadece 2 ay sonra PS5 ve Xbox Seris X / S dünyada en çok tercih edilen ve sevilen cihazların başında geliyor. Bu üst ve yeni sürümlere geçmek çok kolay olmasa da, en azından bir konsola sahip olacak kadar şanslı olanlar modern oyun tarihinde benzeri görülmemiş bir şeyi deneyebilir ve tadını çıkarabilirler. Bu yeni nesil konsol sahipleri ilk kez mevcut oyun kitaplıklarını (fiziksel, dijital veya ikisini birden) alıp yeni nesil bir konsol platformuna taşıyabilir.
Bu yeni özellik oyunculara hangi platformda oynamak istediklerini ve performans olarak hangi konsolda oynamak istediklerine dair daha önce görülmemiş bir özgürlük sağlıyor. Ayrıca, platformlar arası oyun transferi gibi teknolojiler ve hatta yeni nesil konsollar arası destek, oyuncuların arkadaşlarıyla oynamaya devam etmelerine olanak tanıyacak.
Oyunculara Platform Seçmede Daha Önce Olmadığı Kadar Özgür
Önceki serilerden 7 yıl sonra nihayet Playstation ve Xbox yeni serilerini çıkardı. Bu iki konsolda sadece kendi platformlarında oynanabilen oyunlar çıkaracak.
4K, dijital sürücüler ve diğer özelliklerin yanı sıra Microsoft ve Sony mevcut konsol platformlarının kitaplıklarındaki her oyunu destekleyeceklerinin garantisini verdi. Mevcut Xbox One konsolunda şu anda oynanabilen her oyun Xbox, Xbox 360 ve Xbox One oyunu Series X / S’de oynanabileceğinin garantisini verdi. Sony, toplamda 4.000’den fazla oyunla PS4 oyunlarının “büyük çoğunluğunu” destekler açıklamasını yaptı. Yeni konsolların daha yeni piyasaya sürülmesi nedeniyle yeni oyunlar çıkana kadar eski oyunları oynayabilmemiz kolaylaşacak.

Yeni çıkacak oyunlar demişken hadi şu Playstation 5 ve Xbox Series X Gelecek Oyunlar’a beraber bakalım
[table id=3 /]  
En Yeni Haber için: Cyberpunk 2077 Güncellemesi Yakında Geliyor

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap