İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Çok Beklenen PlayStation 5 Exclusive Oyunu Returnal Ertelendi

Çok Beklenen PlayStation 5 Exclusive Oyunu Returnal Ertelendi

featured

Çok Beklenen PlayStation 5 Exclusive Oyunu Returnal Ertelendi

“PlayStation 2021’in ilk büyük oyunlarından biri olan Returnal oyununu, 19 Mart olan çıkış tarihini ertelediğini duyurdu.”
   PS5’in Demon’s Souls ve Spider-Man: Miles Morales gibi juggernaut oyunlarıyla Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, Sony henüz başka bir büyük özel oyun çıkarmadı. Çok yakında çıkacak olan Ratchet & Clank: Rift Apart ve Horizon Forbidden West gibi birkaç güzel oyun var ve Mart ayında Housemarque’daki takımdan yayınlanacak başka bir oyun seti daha vardı, ancak görünüşe göre oyun birkaç hafta geri çekiliyor.
Returnal, Resogun’un oyununun yapımcıları tarafından yapılan en son oyundu ve 19 Mart 2021’de PS5’e özel bir oyun olarak piyasaya sürülecekti. Oyuncuları Selene adında bir kadının yerine koyan, atmosferik bir üçüncü şahıs aksiyon oyunuydu. Hızlı yükleme ve Dualsense denetleyicisinin dokunsal geri bildirimi gibi PS5’in tüm zarif özelliklerinden tam olarak yararlanılması amaçlanmıştır.
Twitter’daki resmi PlayStation hesabı perşembe sabahı oyun çıkış tarihinin ertelendiğini ve ilk lansman gününden yaklaşık beş hafta sonra Nisan 30’da başlayacağını duyuran bir mesaj yayınladı. Gecikmenin gerekçesine gelince, PlayStation, “oyunculara daha iyi bir deneyim sunmak içim geliştirici takımımıza fazla zaman sağlamak istedik” dedi.
Bu oyunun yalnızca birkaç hafta geri çekildiğini düşünürsek, hayranlar ve oyuncular için çok da kötü bir haber olmadı. Birçok PlayStation’a özel oyun, The Last of Us Part 2 ve hatta Ghost of Tsushima gibi oyunlar da gecikmelerle çıkış yapmıştı. Returnal oyununun geliştirilmesi muhtemelen büyük olasılıkla hala sorunsuz ilerliyor ancak oyunun resmi olarak başlatılabilmesi için temizlenmesi gereken bazı hatalar veya başka sorunlar olduğu aşikar ve devam eden COVID-19 salgını nedeniyle, birçok video oyunu geliştiricisi evden çalışmakla uğraşmak zorunda kalıyor ve bu da geliştirmede yavaşlamaya neden olabiliyor.
Oyunun çıkış tarihi birkaç hafta ertelenmiş olsa da, oyuncular için Mart ayınında çıkacak olan bir çok farklı oyun var. Bu oyunlara da farklı haberlerde değineceğiz.
PS Plus Bedava Oyunlar Şubat 2021
Uygun Fiyat ile Oyun Satın almak için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap