1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Overwatch 2 Çıkışı Belli Oldu

Overwatch 2 Çıkışı Belli Oldu

featured

Overwatch 2 Çıkışı Belli Oldu

   Hiç çıkmayacak sanığımız bu düşünceyi destekleyen oyun haberlerinden sonra Overwatch 2, BlizzCon 2019’da duyurumuştu, ancak BlizzCon 2021 sırasında oyun hakkında daha fazla şey duyabilir miyiz? Öyle olmasını umuyoruz.

   Blizzard’ın takım oyununa dayalı nişancı oyunun devamı, yaratıcı yönetmen Jeff Tiger tarafından her yıl düzenlenen fantastik tanıtım kısa filmlerinde duygusal bir sinema fragmanı eşliğinde piyasaya dduyuruldu.
Yeni PvP modları, yeni haritalar, kozmetik öğeler ve karakterlerle Overwatch 2, oyun serisini çok daha iyi yerlere getirecek gibi duruyor. Daha da heyecan verici bir şekilde, hikaye ve kahraman görevlerinin eklenmesi söz konusu ve bu haberler ve gelişmler oyun hayranları için gerçekten çok değerli. Beş takım arkadaşına kadar beraber oynanabilen co-op oynanabilen Overwatch oyun serisi için bu tarz gelişmeler oyunun yapısı ve kategorisi dışında olduğu için öne çıkması için etkili olabilir.
Overwatch 2’nin tam olarak ne zaman çıkacağını bilmiyoruz ancak BlizzCon 2021’in oyuna yeni bir ışık tutacağını umuyoruz.Owerwatch 2 hakkında şuana kadar bilinen gelişmeleri aşağıda sizler için derledik.
 
Overwatch 2 çıkışı ve oyun hakkında gelişmeler
   Blizzard, Overwatch 2’yi BlizzCon 2019’da resmi olarak tanıtmıştı. Görünüşe göre oyun serisinin devamı hala geliştirme aşamasında ve Blizzard tam olarak ne zaman yayınlanacağını bilmiyor, ancak en erken tarih 2022 olacak gibi görünüyor. BlizzCon 2021’de oyun adına daha fazla gelişme duyabiliriz, ancak bunun için bekleyip görmemiz gerekecek. Şubat 2021 finansal görüşmesinde Activision Blizzard CFO’su Dennis Durkin, şirketin 2021 planı içerisinde Overwatch 2 olmadığını söyledi.
Benzer bir açıklama olarak 2022’nin oyunun çıkacağı yıl olacağına dair umutları artıran Daniel Alegre, “Geliştirme gerçekten iyi ilerliyor ve 2022’nin Blizzard için harika bir yıl olacağını tahmin ediyoruz” dedi. Daha da umut verici bir şekilde, Blizzard’dan Jay Allen Brack, Kasım ayında Overwatch 2’nin geliştirilmesinde “büyük adımların atıldığını ve her şeyin neredeyse belli oluğunu” söyledi.
Overwatch 2 tanıtım panelinde oyunun piyasaya sürülmesiyle ilgili  sorular sorulduğunda, yaratıcı yönetmen Jeff Tiger, “Bilmiyorum. Hiçbir fikrim yok. Önemli olan, harika yapmamız her şeyden çok önemsediğimiz şey bu. Ama aklımızda net bir tarih yok.” ifadelerine yer verdi.

Overwatch 2 ne zaman çıkacak ? Overwatch 2 Çıkış Tarihi ne zaman ?

Oyun Haberleri için Takip Edin

Valheim Steam’in En Büyük Satış Rekoru Oldu

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap