1. Ana Sayfa
 2. Mobil Oyunlar
 3. 2021 Mobil Oyun Önerileri

2021 Mobil Oyun Önerileri

2021 Mobil Oyun Önerileri

Mobil Oyun Önerileri

Mobil oyun oynamak isteyenler için en güzel oyunları derledik ve sizin için kategorize ettik. Bu oyunlar içerisinden en beğendiklerinizi seçerek dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Aksiyon Oyunları

Aksiyon oyunları oynamak istiyorsanız bu kategorideki oyunlar sizin için çok uygun. Heyecan, atraksiyon, aksiyon ne ararsanız bu listede.

Last Day On Earth

Klasik bir hayatta kalma oyunu olan Last Day on Earth zombi oyunu severler için çok makul bir alternatif olarak görülüyor. Oyun içerisinde zombilere yakalanmadan evinizi oluşturmanız gerekiyor. Oyun içerisinde hayatta kalmak adına sığınak, depo, ev ve çeşitli araç gereçler yaparak zombi istilasından kurulabilirsiniz. Oyun ciddi konsantrasyon gerektirdiğinden son derece dikkatli olmanız gerekiyor.

Sniper 3D Assassin

Sniper 3D Assassin aksiyonu bol bir nişancı oyunu olma özelliğine sahip. En iyi aksiyon oyunları arasında gösterilen oyun, oyun içerisinde size verilen çeşitli görevleri yerine getirmeniz üzerine kurulu.

PUBG Mobile

Mobil aksiyon oyunları denildiğinde ilk akla gelen oyun şüphesiz PUBG Mobile. Sınırsız bir özgürlük vadeden oyun gerçek bir aksiyon deneyimi için muhteşem bir öneri. Herkes tarafından bilineceği üzere oyun başlangıcı bir adaya 100 kişinin uçaktan atılması üzerine. Hayatta kalmak, mühimmat toplamak ve rakiplerini yok etmek üzerine kurulu oyunun milyonlarca seveni var ve bu sayı her geçen gün daha da büyüyor.

Rocket League Nedir? Nasıl Oynanır? 2021

FPS Oyunları

Oyunu birinci gözden görebildiğiniz FPS oyunları en sevilen oyunların başında gelmekte. Gerçek bir katılımcılı oyun deneyimi yaşamak isteyenler için bu oyunlar birebir.

Guns of Boom

Grafik bakımından çok şey vadeden oyun, eğlence, rekabet ve aksiyon vadetme konusunda muhteşem olanaklar sağlanıyor. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

Dead Effect 2

Dead Effect 2 FPS oyunları oynarken korku hissi yaşamak isteyenler için üretilmiş muhteşem bir oyun. Bu oyunda korku ve aksiyon adeta iç içe geçmiş durumda.

Critical Ops

Telefon ekranlarına kitlenmenize sebep olacak olan Critical Ops, aksiyon ve heyecanı aynı anda yaşayabileceğiniz FPS oyunları arasında en güzel olanlarından. Oyun CS: GO’nun bir benzeri olmakla birlikte e-spor konusunda da atılım gösterdi.

RPG Oyunları

RPG oyunları bilineceği üzere son zamanlarda mobil platformlarda yer edinmeye başladı. Bu yerin edinme süreci öylesine hızlı ki şimdiden pek çok oyuna RPG formatında erişmek mümkün.

Grim Soul

Grim Soul hayatta kalma teması üzerine kurulu muhteşem bir RPG oyunu. Oyun pek çok güncelleme ve yama ile sürekli olarak destekleniyor ve sizde hayatta kalmak istiyorsanız bazı görevleri yerine getirmeniz ve araçlar yapmanız gerekecek.

Hustle Castle

Orta Çağ da yaşamak mı istiyorsunuz? Bu dönemde şövalye ya da lord olarak sıradan vatandaşları korumak isterseniz bu oyun tam size göre. Oyun aracılığıyla kalenizi oluşturup, rakiplere karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

Assassin’s Cred Rebellion

PC oyunlarında kült haline dönüşen oyunun mobil cihazlar için uygun versiyonu da var. Mobil oyunda pek çok suikastçi ile oyuna katılım sağlayabilirsiniz.

Arcade Oyunları

Arcade oyunları bileceğiniz üzere eski dönem atari oyunları denir. Birbirinden güzel eski dönem atari oyunlarının mobil cihaz uyarlamaları için listeyi takip edin.

FireBalls 3D

Dikkat gerektiren bir oyun olmakla birlikte, çok keyif alacaksınız.

Red Ball 4

Eğlenceli grafikler ve insanı neşeye sürükleyen müzikleriyle Red Ball 4, geliştirilmiş bir fizik motoruna da sahip.

Kelime Bulmaca Oyunları

Son dönemde son derece popüler olan oyun kategorilerinden biri olan kelime bulmaca oyunları, eğlenceli vakit geçirirken zihinsel aktiviteleri çalıştırmayı vadediyor.

 • Kelime Gezmece
 • Word Universe
 • Kelimelik

Macera Oyunları

En güzel macera oyunlarını sizin için listeledik. Bu listeden kendinize uygun ve keyifle vakit geçirebileceğiniz bir oyun seçebilirsiniz;

 • Jurassic World Alive
 • Stramfall Saga of Survival
 • Growtopia

Strateji Oyunları

Bilineceğiniz üzere strateji oyunları herkes tarafından en vazgeçilmez oyunlar olma özelliğine sahiptir. Bu bağlamda pek çok oyun sınırsız strateji geliştirme konusunda alternatif sunar. Sizler için en iyi mobil strateji oyunlarını derledik.

 • Call of War
 • Game of Thrones Conquest
 • King Avalon: Dragon Warfare
 • Mafia City

Bursa Solucan Gübresi

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap