1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Minecraft Havai Fişek Kodu 2021

Minecraft Havai Fişek Kodu 2021

featured

Minecraft, boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek en güzel ve heyecanlı oyunlar arasında yer alıyor. Her ne kadar oyun içerisinde görünüm tamamen karelerden oluşuyor olsa da farklı aktiviteler sayesinde oyuna mükemmel bir görsellik katabilir ve bu sayede adeta bir şölen havası yaratabilirsiniz. Herkes gibi siz de minecraft oyununda havai fişek yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız rehberi inceleyin.

Minecraft Havai Fişek Yapımı

Minecraft 1.4.6 sürümüyle birlikte oyuna dahil edilen havai fişek özelliğini aşağıdaki eşyaları kullanarak aktif edebilirsiniz.

  • 1 Adet Barut
  • 1 Adet Çalışma Masası
  • 1 Adet Kâğıt
  • Renkler

Bu eşyaları hazırladığınızda havai fişek yapımına başlayabilirsiniz. Her ne kadar kolay gibi görünse de yapım aşamasında biraz uğraşmanız gerekiyor. Belirtilen adımları uygulamaya başlamadan önce çalışma masanızı açın ve işlemlere hazır hale gelin.

  1. 3×3’lük üretim merkezinin tam ortasına elinizde bulunan 1 adet barutu yerleştirin.
  2. Sahip olduğunuz renkleri barutun dört bir yanına yerleştirin.

Bu iki işlem sonrasında envanterinize havai fişek yıldızı gelecektir. Havai fişek üretimini tamamlamak için son iki aşamayı da gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  1. Üretim merkezini açın.
  2. 3×3’lük üretim merkezinin en üst kısmına havai fişek yıldızını koyun ve aşağıya doğru sıralayarak barut ve kağıt ekleyin.

Bu iki aşamayı da hallettikten sonra artık havai fişek üretim işlemi tamamlanmış olacak. Minecraft’da havai fişek patlamak için ürettiğiniz fişeği envanterden alıp gökyüzüne doğru bırakmanız gerekecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap