İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. LOL “Yama Yapılıyor” Kalma Sorunu

LOL “Yama Yapılıyor” Kalma Sorunu

featured

League of Legends oyununda belirli dönemlerde güncellemeler yapılarak karakterler arasındaki dengenin sağlanması, yeni karakterlerin eklenmesi ve yeni modların getirilmesi sağlanıyor. Bu güncellemeler her ne kadar oyunu geliştirmeye yönelik olsa da bazen oyuncuların internet hızındaki problemler sebebiyle yama yapılıyor bölümünde takılmasıyla sonuçlanıyor. Herkes bu gibi durumlarla karşılaştığında direkt olarak sorunun üstesinden gelmek için farklı yöntemler deniyor. Hâl böyle olunca biz de bu içeriğimizde lol yama yapılıyor kısmında takılıyor sorunuyla karşılaştığınızda çözüm için ne yapmanız gerektiği hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

LOL “Yama Yapılıyor” Sorunu Nasıl Çözülür?

League of Legends oyununda arayüzün “Yama Yapılıyor” kısmında takılmasının birçok sebebi olabilir. Bu sebepler; internet bağlantısının sağlıksız olması, yamanın yazılımsal olarak yanlış gönderilmesi ve oyun dosyalarının bozulmuş olması olarak açıklanabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında tek yapmanız gereken bir süre beklemek ve sonrasında konu hakkında aşağıda verdiğimiz öneriyi uygulamaya almaktır.
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\Projects
Bu yolu takip ederek ilgili klasöre ulaşın. Son klasörün içerisinde “LoL Launcher” adında bir dosya olacaktır. Bu dosyayı silin ve aşağıdaki programı indirip uygulamayı güncellemek için zorlayın.
Dosya: Hextech Repair Tools
Bu işlemlerin sonrasında “Yama Yapılıyor” hatasının çözümüne ulaşabileceksiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap