İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede bulunur?

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede bulunur?

featured

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede bulunur

Son dönemlerde popüler olan Little Nightmares 2 ürkütücü yapısından ve ilgi çekici bulmacalardan biridir.

Oyun, Tarsier Studios tarafından yapılan ve Bandai Namco tarafından da yayımlanan, korku temalı macera dolu bir bulmaca oyunudur. Beş bölüm boyunca seyahat ederken, başarıların kilidini açmak ve Mono’nun takması için havalı maskeler ve şapkalar gibi gizli öğeleri bulmak için bazı benzersiz fırsatlar ile karşılaşacaksınız.
Eğer tüm oyunları %100 tamamlama hissine sahipseniz bu gibi ince detayları bulmakta biraz zorlanabilirsiniz. Bizde sizler için maske ve şapkaları nerede bulabileceğinize dair bir yol gösterici klavuzu sizler için hazırladık. İyi okumalar..

Makujin Mask

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede
Ne zaman Bulunur: Herhangi bir zamanı yok
Nasıl: Mokujin Maskesi ön sipariş bonusu olarak mevcuttu ve büyük olasılıkla lansman sonrasında ekstra ücret ödeyerek satın alınabilecek.

Paper Bag

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede
Ne zaman Bulunur: Birinci Bölüm/Oyun Başlangıcı
Nasıl: Bulması oldukça basit olan ilk bulmacalardan biridir.
Oyunun karanlık köşelerine bakamaya gerek yok, Güvenilir kağıt torba mono’nun yolculuğuna onunla başlayacaksınız.

Coonskin Cap

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede
Ne zaman Bulunabilir: Birinci Bölüm ( The Wilderness )
Nasıl: Avcı’nın evine girerken, mutfağa gidin ( bir başarının kilidini açmak için öncelikle buzdolabını açın ) ve koridordan aşağıya gidin, sonra ilk sağa dönün ve küçük odaya gidin.

Nomes Hat

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede
Ne zaman bulunur: Birinci bölüm ( The Wilderness)
Nasıl: Nomes hat, Nome’s Attic DLC sırasında bulunabilir. Çatı katında alt kattaki kapının anahtarını alırken, bir Nome yanınızdan geçecek ve sizi tavan arasında ek bir seviyeye kadar takip etmenizi isteyecek.
Çatı katının üst katındaki çeşitli nesnelerin etrafında Nome’yi takip edin ve başlangıçta bir resmin arkasına gizlenmiş odanın sağ tarafındaki küçük bir havalandırma deliğinden kaçacaktır.
Deluxe Edition of Little Nightmares II ile mevcut olan Nome’S Attic DLC’ye sahip değilseniz ve yüklemediyseniz Nome’nin görünmeyeceğini unutmayın.

Tourist Panama

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede
Ne zaman Bulunur: Birinci Bölüm (The Wilderness)
Nasıl: Turist Panama, sizin ve Altı’nın kırık bir köprüden geçmeniz gereken bölümden hemen sonra bir kafeste takılıyor. Ağacın yanında, asılı kafesin sağındaki kafes yığınına tırmanın ve yandan asılı kafese atlayın.
Asılı kafesin tepesine tırmanın ve 4-5 kez zıplayın, bu daha sonra kafesin yere düşmesine sebep olacaktır ve daha sonra kırılacak. Daha sonra şapkayı almanıza izin verecektir.

Ripped Ball

Little Nightmares 2 Maske ve şapka nerede
Ne zaman bulunur: İkinci Bölüm ( Okul )
Nasıl: Okula gitmeden önce, Ripped ball maskesi ana girişin ve merdivenlerin yanındaki çöp kutusuna yerleştirilmiştir. Ayrıca, Glitching Remains’den birinin avlunun sağ üst köşesine de bulunduğunu belirtmek gerekir..

Not: Diğer Maske ve Şapkalar yakın zamanda eklenecektir. Bizleri takip edin.

Little Nightmares 2 maske ve şapka nerede bulunur ?
Little Nightmares 2 İnceleme
Android Telefon sim kart okumuyor hatası çözümü için tıklayın
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap