1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Little Nightmares 2 İnceleme

Little Nightmares 2 İnceleme

featured

Çok Uzun Zamandır Beklenen Platform Puzzle Oyunu: Little Nightmares 2 İnceleme

“Little Nightmares 2 oynanış ne kadar sürer”

   Little Nightmares 2 sonunda çıktı ve 2021’in ilk oyunlarından biri oldu. Tarsier Studios’un orijinal kült klasiğinin devamı niteliğindeki Little Nightmares 2, oynanış geliştirmeleri, gergin anları, harika hikaye anlatımı ve sunum becerisiyle büyük beğeni topladı. Klasik birinci şahıs veya üçüncü şahıs dışında türde olan bir platform puzzle oyunu.
Little Nightmares 2, çok uzun bir oyun değil ve bu oyuncular için kısmen iyi bir şey. Oyunun türü kısmen oyuncuya zarar veren bir tür gibi duruyor olabilir, bu yüzden çok yoğun ve haraketli bir hikayeye sahiptir. Little Nightmares 2’de durum budur. İster en kısa yollardan gitmeye çalışın ister her deliği tek tek araştırın oyunun oynanış saati pek değişmez.
Little Nightmares 2’nin ana hikayesini tamamlamak için oyuncular ortalama beş buçuk saat harcamalıdır. Bu, orijinal Little Nightmares oyunundan yaklaşık iki saat daha uzun. Bu arada, oyuncular Little Nightmares 2’deki tüm koleksiyonları ve başarıları veya kupaları almak isterse, yaklaşık sekiz saat sürer. Orijinal Little Nightmares’da ise ana rota yaklaşık altı buçuk saat sürer.
Little Nightmares 2, estetiği, oyun tasarımı, müziği, dünya inşaası ile pek çok gönlüne kolayca taht kuran bir oyun oldu. Tüm deneyimin on saatten daha kısa sürede tamamlanabilmesi gerçeği, onun hoş karşılamasını yardımcı oldu. İlk oyun, hikayenin bir kısmını sonradan genişleten bazı ek indirilebilir içerik güncellemeleri almıştı, bu nedenle Little Nightmares 2’nin gelecekte bolca güncelleme alması olası.
Little Nightmares 2’nin 2021’in sonuna kadar yılın en uzun aksiyon oyunu olarak listelerde zirvede kalması çok zor, ancak çoğu oyuncu buna zaten gerek olmadığını düşünüyor. Bazı oyunlar, saatlerce oynanması, keşfedilebilirliği ve oyuncuyu içinde tutmak için açık dünya oyunları olarak tasarlanmıştır. Diğer oyunlar çok daha kompakttır ve bu oyunları ayıran temel unsurlarandır.
Bununla birlikte, oyunun tasarımındaki detaylar bolca övüldüğü için ilk oyun birçok kişi tarafından tekrar tekrar oynandı. Little Nightmares 2’nin, tamamlanmasının bu kadar uzun sürmesi ortaya böyle bir sonuç çıktığı için hayran kitlesini sakinleştirmeyi başardı.

Bir Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu Erzurum

Oyun Haberleri ve dahası için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap