www.oyunhaberi.net üzerinden içeriklerimize göz atmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde inceleyin. Bu sitede oluşturulan içerikler www.oyunhaberi.net ekibi tarafından hazırlanmış olup oyunhaberi.net’a erişerek bu içeriklere ulaşan gerçek ve tüzel kişilikler aşağıda yer alan sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Siteye erişim sağlayan tüm okuyucularımız aşağıda maddeleri sıralanan sözleşmemizi kabul etmiş olup, bu maddeler üzerinde oyunhaberi.net yönetiminin yapacağı değişiklikleri de kabul etmiş olacaktır. Bu bağlamda siteye yapılan tüm girişler ile ilgili oluşacak hatalar ve risk sayılabilecek durumlar sonucu okuyucularımız oyunhaberi.net’dan hak iddia edemez.

oyunhaberi.net’a giriş sağlayan kişiler sitede yer alan içeriklerin; videoların, görsellerin ve metinlerin zararlı yazılımlardan arındırılmamış olabileceğini ve bu hususlarda oyunhaberi.net’un herhangi bir garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip bilgisayara ve internet bağlantısına zarar verebilecek yazılımların temizliği, engellenmesi ve ortadan kaldırılması tamamıyle kişinin kendi sorumluluğundadır.

Bu sitede yayınlanan tüm içerikler kullanıcıları bilgilendirmek üzere olup kişisel görüşler dahil hiçbir içerik tavsiye, emir niteliğinde değildir. oyunhaberi.net üzerinde yayınlanan bir içerikle alacağınız kararlar sonucu oluşacak sorunlardan oyunhaberi.net ekibi sorumluluk üstlenmemektedir.

Site dahilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve paylaşılan bilgilerin doğruluğu oyunhaberi.net tarafından onaylanmamış olup; oyunhaberi.net yönetimi bu bilgilerin doğurabileceği kötü sonuçlardan dolayı zan altında bırakılamaz. oyunhaberi.net üzerinde ceza teşkil edebilecek tüm davranışlar hukuki ve cezai kanunlar çerçevesinden kişilerin kendilerine aittir, oyunhaberi.net bu tür ceza gerektiren davranışlardan sorumlu tutulamaz. oyunhaberi.net bu sözleşmenin ihlali ve başka sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. oyunhaberi.net ekibi sözleşmenin ihlali doğrultusunda yapılabilecek hesabı askıya alma, silme gibi durumlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmez, bu tür bir işlem üzerinden suçlanamaz. oyunhaberi.net’a üye olunması durumunda sitenin kuralları gereği oyunhaberi.net ekibi kullanıcılarınızı değiştirebilir, hatta silebilir. Bu siteye erişim sağlayan kullanıcılar bu kuralları esas alarak sorumluluklarının kendi üzerinde olduğunu, oluşabilecek kötü durumlarda oyunhaberi.net ekibinin herhangi bir sorumluluğu üstlenmediğini unutmamalıdır.