İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. En Sevilen Korku Oyunlarından Phasmophobia Güncelleme Geldi 2021

En Sevilen Korku Oyunlarından Phasmophobia Güncelleme Geldi 2021

featured

En Sevilen Korku Oyunlarından Phasmophobia Güncelleme Geldi

 Çoğumuzun bildiği gibi son zamanlarda ülkemizde ve dünyada çok popüler hale gelen phasmophobia oyununa oyuncular tarafından gelen güncelleme getirildi.

Korku Oyunlarından Phasmophobia Güncelleme Geldi

Phasmophobia oyununa getirilen son güncellemeler, hayaletlere odaklandı ve hayaletlerin yapay zeka ile birlikte çalışan davranışlarına düzeltmeler getirdi. Oyunun son güncellemesi biraz geç çıkmış olsa da son getirilen bu son güncelleme bu olaya da el atıyor gibi duruyor. Kinetic Games’in Phasmophobia oyununa getirdiği yenilikleri makalemizde sizin için derledik.
Oyuna eklenen yeni büyük özelliklerden biri, yeni bir bağlantı seçeneğidir. Phasmophobia sunucusuyla sağlam bir bağlantı kurmakta zorlanıyorsanız, artık bağlantı noktalarınızı oyunun kendisi aracılığıyla değiştirebilirsiniz. Bu yeni seçenek, oyunun seçenekler menüsünün “diğer” bölümünde yer almaktadır.
Oyun değişiklikleri söz konusu olduğunda dikkat edilecek daha çok şey var. Her şeyden önce, Tanglewood haritasında yağmur efektleri duyulmazken, Banshees hayaleti artık konuşmayan oyuncuları dinlemeyecek. Bu ses düzeltmelerine ek olarak Kinetic Games, seslerin parabolik veya ses sensörü tarafından algılanma süresini de iki ila üç saniye arasında arttırdıklarını söyledi.
Farklı yeniliklerden bahsedecek olursak, kameranın gece görüşü parlaklığı düşürüldü. Diğer bir QOL değişikliği, karakter değiştirmek için artık lobiden çıkmanıza gerek olmadığını vurguluyor. VR olmayan oyuncular için önemli bir gelişme var. Bu oyuncular için, oyun içi fener otomatik olarak omuz ışığını açacaktır.
Oyun İçi Düzeltmeler
Yeni güncellemedeki hata düzeltmeleri oldukça çok, bu yüzden büyük değişikliklere bir göz atalım. Burada, Edgefield ve Asylum haritalarına özgü iki değişiklik var. İlk olarak, yatak odası dolabının içinde olduğunuz zaman öldürülemiyordunuz. Bu hata düzeltildi. İkinci olarak gri kapılardaki parmak izlerinin fotoğrafını çekememe sorunu vardı, bu da düzeltilen hatalar içerisinde.
Ouija tahtasının da bir takım düzeltmelere ihtiyacı vardı ve tahtanın saklı olduğu yerler, fotoğraf çekerek kanıt elde etme ve ölü oyuncularla yanlış bir şekilde etkileşime geçmesi de düzeltilen hatalardan bazıları oldu. Ölü oyunculardan bahsetmişken, görünüşe göre bazen ölü olduğunuzda kapılar ile etkileşime geçebilirsiniz, bu da oyun yapımcılarının gözünden kaçmadı ve bu hataya da hemen el atıldı.
Her türlü hataya rağmen oyunun daha çok yeni ve aslında arkasında bir geliştirici ekip olmadığını, oyunun tek kişi tarafından yapıldığını unutmamak da fayda var. Önümüzdeki sürecin oyun ve oyunu seven oyuncular için gayet iyi olabileceğini söylemekten çekinmiyoruz.  Oyun dünyası hakkında yeni gelişmelerden geri kalmamak için sayfamızı takipte kalın.
Şubat 2021 Xbox Platformuna Çıkacak 5 Harika Ücretsiz Oyun
The Last of Us Oyunu Televizyona Serisi Çıkıyor
 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap