İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Hitman 3 İnceleme Detayları

Hitman 3 İnceleme Detayları

featured

Hitman 3 İnceleme Detayları

Ajan 47, on yıllardır ölümün karşılığı oldu ve yeteneklerini dünya çapında çeşitli kirli işlerde kullandı. Hitman 3 ile, World of Assassination üçlemesi kaçınılmaz olarak kanlı sona eriyor. Geliştirici firma bu üç oyunda, bize daha iyi bir Hitman deneyimi sunmak için ellerinden geleni piyasaya sürmekten çekinmediler. Bu müthiş oyunu oynadıktan sonra stüdyonun ne kadar iyi iş çıkardığını gördüğüm için içimin rahatladığını söylemek yalan olmaz. Son oyundaki her görev, seviye tasarımında o kadar üst düzey bir iş çıkarmış ki adeta kendimi Ajan 47 yerine koyabildim. Hitman 3, Hitman yolculuğunuza başlamak için doğru seçim olmayabilir ama bitirmek için kesinlikle doğru seçim.
Hitman her zaman oyuncuları bilmedikleri yerlerde başlatmak, onlara bir hedef vermek ve ardından çılgınca koşmalarına izin vermekten ibaretti. En son oyunlar bu tasarım felsefesini yeni boyutlara taşıdı. Hitman 3’ün Dubai’deki gösterişli açılış görevini ilk kez oynadığımda, hedeflerimi öldürmeden önce Scepter gökdelenini olabildiğince detaylı olarak araştırdım. Saatler sonra, Hiç kimse orada olduğumu bile bilmeden her iki hedefimi de öldürerek, oyalanmadan hızlı bir şekilde ilerleyebildim.
Hitman 3, bir kamera da dahil olmak üzere içinde yeni öğeler barındırıyor, ancak en dikkate değer olanı kalıcı kısa geçişler. Belirli kapıların kilidini açarsanız veya merdivenlere erişirseniz, mevcut yollar sonraki aşamalarda otomatik olarak size açılıyor. Oyun serisinde kendinizi çok farklı yerlerde ve çok farklı kişiliklerde bulabilirsiniz. IO Interactive, bu tür görevleri yıllardır yapıyor. Bir görev, çözülmesi gereken uzun bir cinayet gizemi sunarak sizi alışılmadık özel dedektif ve sorgulayıcı rolüne sokar. Bir başkasında, hedeflerinizin kimlikleri hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadan başlarsınız. İstihbarat olmadan çalışarak, harekete geçmeden önce konuşmaları dikkatlice gözlemlemeli ve dinlemelisiniz.
Hitman 3’ün üçlemenin içindeki en iyi oyun olduğunu söylemek yanlış olmaz, ancak önceki girişlerden etkilenmediyseniz, fikrinizi değiştireceği kesin. Önceki oyunları oynamadan ilk olarak Hitman 3’ü oynayabilirsiniz, ancak bu seçim ile kendinize kötülük yapmış olursunuz. Oyundan etkilenmeniz ve oyun ile bir bağ kurmanızın asıl nedeni üçlemenin tamamını oynamış olmaktır.
Hitman 3, Hitman hikayesinin büyük bir kısmını tamamlıyor, ancak gerçek bir son gibi gelmiyor. Sunulan çok sayıda içerik ve yan etkinlik olmasına rağmen bir bütün olarak üçleme, oyuncular için uzun vadeli bir seçim olacak gibi duruyor.
Hitman 3 İnceleme Detayları Bu kadardı. Başka haberler için Takipte Kalın
Son Gelişmeler ile GTA 6 Hakkında Bilgiler için Tıklayın
Uygun Fiyatlı Oyun Satın Almak İçin Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap