İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır

featured

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır

“GTA 5, oyuncuların kullanması için oldukça fazla cephaneliğe sahiptir ve en zor kullanılan silahlardan biri de yapışkan bombadır ve patlatması çoğu oyuncu tarafından bilinmiyor.”

 
Grand Theft Auto 5’te oyuncuların şehir ve çevresindeki ilçelerdeki iç içe geçmiş sokakları yok etmek için kullanabilecekleri sayısız yol vardır. Sorun şu ki, bazı stratejik silahlar kendi başına değil ateşli silahlar ve araçlar gibi açıklayıcı değildir. Yapışkan bombalar bu tür silahlardan biridir ve nasıl patlatılacağı çoğu oyuncu tarafından bilinmemekte.
Yapışkan bombalar, Grand Theft Auto 5’te oyuncuların onları nasıl kullanacaklarını çözemedikleri için en az kullanılan patlayıcılardır. Kampanya sırasında kilidi açıldıktan sonra Ammo-Nation adlı silah mağazasından satın alınabilirler. Yapışkan bombaları patlatmanın doğru yolu, güvenli bir mesafedeki uzaktan kumanda ile patlatmaktır. Oyuncuların bombaya çok yakın olmaları durumunda hasar alacaklarını unutmamak önemlidir. Uzaktan kumandanın sinyalinin ulaşacağı maksimum menzil vardır. Yani, bombadan çok uzağa giderseniz bomba patlamaz.
Grand Theft Auto 5’te yapışkan bombaları patlatmak, özellikle yeni başlayanlar için alışmak biraz zor olabilir. Oyuncular, nasıl kullanıldıklarına dair tüm yolları öğrendiklerinde çatışmalarda üstün hale gelebilirler. Oyuncuların yapması gereken ilk şey, bombayı istedikleri yere yerleştirmektir. Ardından, envanterlerindeki bombayı “hazırlamaları” gerekecektir. Bombaları patlatmanın yolu, hangi oyun platformunun kullanıldığına göre değişir.

  • PlayStation – Oyuncular envanterlerine yapışkan bombayı ekledikten sonra, hedeflerine doğru yürümeleri ve yerleştirmek için “R2” ye basmaları gerekir. Bundan sonra, güvenli bir mesafede biraz korunmak için koşun ve D-Pad üzerinde sola basmaları gerekecektir. Bu, bombayı başarıyla patlatacaktır.
  • Xbox – Xbox’taki yapılandırma PlayStation ile hemen hemen aynıdır. Envanterinize bombayı ekleyin, bombayı hedefe yerleştirin ve “D-Pad’de sola” basın. Bu aynı zamanda sürüş sırasında da yapılabilir.
  • PC – PC’deki Grand Theft Auto 5’te yapışkan bombaları patlatmanın temel stratejisi de hemen hemen aynı. Yapışkan bombayı alın ve hedefe yerleştirin veya atın. Ardından, patlatmak için klavyede “G” ye basın. Bu, konfigürasyon değiştirilmediği sürece, bilgisayardaki bombaları patlatmak için varsayılan düğmedir.

Yapışkan bombalarla oynamak sadece yararlı değil, aynı zamanda oldukça eğlencelidir. Yoldayken peşinizdeki düşmanlardan kurtulmanız açısından gerçekten işe yarayabilirler. Tabii ki bombanın oynanış mantığını anlamak biraz deneyim gerektirecektir. Oyuncular yapışkan bombaların mekaniğini kavradığında, zorlu bir rakip olabilirler.

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır konumuz bu kadardı bizleri takip etmeyi unutmayın.

Grand Theft Auto 6 Tanıtımı Yakında Gerçekleşecek

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap