İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Grand Theft Auto 6 Tanıtımı Yakında Gerçekleşecek

Grand Theft Auto 6 Tanıtımı Yakında Gerçekleşecek

featured

Grand Theft Auto 6 Tanıtımı Yakında Gerçekleşecek

   Grand Theft Auto 6, çok uzun zamandır beklenen bir GTA serisidir. En son oyun olan, Grand Theft Auto 5 2013 yılında piyasaya sürülmüştü ve düzenli güncellemeler ile hala piyasada yerini koruyor.

Serinin hayranları, Grand Theft Auto 6’nın 2020 Super Bowl’daki açıklamaya yönelik söylentilerini yanıltıldıktan sonra bu yılki NFL Super Bowl’da duyurulacağını tahmin ediyorlar. Hayranlar bunun olmasını çok istese de maalesef bu gerçekleşmeyecek gibi duruyor.
Bu spekülasyon serisinin orijinal başlangıcı, 2020’de NFL Super Bowl’un Miami, Florida’da ev sahipliği yaptığı zaman başladı. NFL Super Bowl, hayranların Grand Theft Auto: Vice City ve kutu resminde gördüklerine benzer yazı tipleri ve grafikler kullandı. Bu, birçok hayranın Grand Theft Auto 6’nın Vice City’de kurulacağına inanmasına yol açtı. Bu söylenti, popüler söz yazarı The Weeknd’in Super Bowl’da performans sergileyeceği gerçeğiyle daha da güçlendi.
Weeknd’in Blinding Lights müzik videosunun içinde “GTA 6 Reveal Trailer” yazan tuhaf bir neon tabela vardı. Bu yine videonun ve sanatçının bir sonraki oyunda ne yapması gerektiğine dair daha fazla spekülasyona yol açtı ve her ikisi de aynı anda olan bu söylentilerin artmasına yol açtı. Birçok kişi hala Grand Theft Auto 6’nın bu yılki Super Bowl’da ortaya çıkacağına inanıyor. Bununla birlikte, Weeknd’in videosunun söylentileri çürütüldü çünkü neon işaretler orijinal videodaki yorumlardı.
Bu yılki NFL Super Bowl Tampa, Florida’da gerçekleşecek olsa da, bu söylentileri doğrulamak konusunda pek istekli değil gibi. Bununla birlikte, bu söylentiler, serinin arkasındaki hayran gücünün ve oyuncuların bu konu hakkında ne kadar istekli olduklarının bir göstergesidir.
Grand Theft Auto 6’nın Önünde Uzun Bir Yol Var
   Grand Theft Auto 6’nın bir süredir geliştirilmekte olduğu bildirildi, ancak oyunla ilgili hiçbir bilgi görünürde yok. Durumun böyle olmasının birçok nedeni var. İçeriden pek çok kişi, geliştirilme aşamasında olduğunu, ancak erken olduğunu ve geçmiş oyunlardan rotasını değiştirdiğini iddia ediyor. Ayrıca raporlar GTA 6’nın, takımın yeterli miktarda ve tatmin edici bir içeriğe sahip bir oyun yayınlayacağı gösteriyor.
Her şeye rağmen oyun serisinin hayranları ve oyuncular Grand Theft Auto 6 beklemek zorunda. Ama RockStar Games firmasının oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacak bir oyun çıkaracağından eminiz. Grand Theft Auto ve diğer oyunlar ile ilgili gelişmelerden uzak kalmamak için takipte kalmayı unutmayın.
Twitch Öngörü Nasıl Yapılır Öğrenmek için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap