İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Fall Guys Nintendo ve Xbox’a Geliyor

Fall Guys Nintendo ve Xbox’a Geliyor

featured

Fall Guys Nintendo ve Xbox’a Geliyor

Nintendo: Canlı yayın sırasında, Mediatonic’in Nintendo Switch’teki keyifli oyun yayınından ilham alan Fall Guys’a bir aralar çok sarmıştık ve çok sevilen küçük adamlarımız şu anda Ultimate Knockout’larına ev sahipliği yapan Nintendo Switch için kavga ediyor. Oyunun ruhunu bu kadar iyi yansıtan bir platform bulması oyun için gerçekten çok iyi oldu.
Fall Guys’ın platformlara ne zaman geleceğine dair henüz bir bilgi yok, ancak şu anda şunu söyleyebiliriz ki yakın zamanda elinizdeki herhangi bir konsolla oynayabilmeniz çok olası. Bunun yanı sıra, oyunu çevrimiçi oynamak için bir Nintendo Switch Online üyeliğine sahip olmanız gerekiyor.
Fall Guys’ın harika oyun tarzını henüz denemediyseniz, oyun sizi ve bir dizi jelibon şeklindeki karakterin çeşitli farklı mini oyunlarda ayakta kalan son kişi olmaya çalıştığınız bir oyuna sokar. Slime Climb’in kaygan parkurlarına veya Hex-A-Gone’un kaybolan platformlarına göğüs germek olsun oyun gerçekten sinir ederek oyuncuyu içinde tutmayı başarıyor. Fall Guys, aynı zamanda battle royale oyunu kategorisinde de çok popüler.
Xbox: Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’daki Fall Guys, 2021 Yazında bir ara gelecek ve henüz belirlenmiş bir tarih yok ancak, geçen Ağustos ayında piyasaya sürülen oyunu göz önünde bulundurarak, Xbox’a gelmesi zaten çok beklenen bir şey. 2020’nin en çok oynanan oyunlarından birinin farklı platformlara çıkacağını bilmek güzel.
Geçtiğimiz ay, resmi Xbox Game Pass Instagram’ın kesin olarak oyunun geleceğini söylemesinin ardından Fall Guys’ın Xbox Game Pass’e geleceğine dair söylentiler dolaştı, ancak yayıncı Devolver Digital iddiayı yalanladı. Game Pass’e gelmese de, kesinlikle Xbox’a gelicek ve bu renkli mücadeleye girmek için PS almak zorunda olanlar için harika bir haber.
Fall Guys’ın Xbox konsollarına geleceği duyurusu, en son Nintendo Direct tarafından aldığımız Fall Guys Nintendo Switch’e geliyor duyurusundan sonra bir gün geçmeden geliyor. Switch sürümü de bu yaza doğru çıkacak. Ama şuanda, Fall Guys yalnızca PS4, PS5 ve PC’de oynanabilir.

Oyun Haberleri İçin Bizleri Takip edin.

Fall Guys Nintendo ve Xbox’a Geliyor

Valheim Steam’in En Büyük Satış Rekoru Oldu

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap