En iyi Roblox Oyunları 2021

en iyi roblox oyunlari

En iyi Roblox Oyunları 2021

Hangi roblox oyunlarının zamanınıza değer olacağını biliyor musun?

Roblox’un bu kadar popüler yapan şey, platformda bulunan çok çeşitli oyunlarının olmasıdır. Roblox oyunları arasında oyuncuların çok sayıda seçenek yapabileceği şeyler var. Aynı zamanda vakit geçirmeye değmeyecek dandik oyunlar da var. Sizler için en iyi roblox oyunları 2021 adlı bu konumuzda sizler için derledik.
İster kendi oyun için evinizi inşa edin ister şehri tekrar yapın veya polisler ile soyguncular arasında bir rol seçip maceraya atılın.

En iyi Roblox Oyunları Nelerdir?

Adopt Me!

Herkes tatlı bir hayvanı sever ve evlat edinir. Evlat edinme adasında bir ev inşa edebilir, evcil hayvanları toplayabilir ve ardından onlara kıyafetler giydirebilirsiniz. Bu oyun daha çok hayvan ve sakin saatler geçirmek için birebir.

Arsenal

Oyunculara bir nişancı potansiyeli verebileceğiniz ve onu en iyi şekilde kullanmak için eğiteceksiniz. Arsenal, Roblox’daki en popüler FPS oyunlarından biridir. Çeşitli rakiplerle karşı karşıya gelirsiniz ve altın bıçağı almak için çeşit çeşit silahlar kullanırsınız ancak bu o kadar kolay olmayacak.

Welcome to Bloxburg

Bu Roblox oyunu etkili bir gerçeklik simülatörüdür. Bir ev inşa etmek, bir araba satın almak ve şehirde arkadaşlarınızla takılmanıza olanak sağlayan bir oyundur. Bloxburg, dinlenmek ve rol oynamak isteyenler için en eğlenceli oyun modlarından biridir.

Jailbreak

Klasik bir polis ve hırsız modudur. Jailbreak oyununda ya azılı bir hırsız ya da güçlü bir polis olarak oynamayı seçebilirsiniz. Suçlular olarak soygun ve baskınlar planlayacaksınız ve polislerden kaçacaksınız. Arkadaşlarınızla bir takım halinde ilerlerseniz sizi kimse durduramaz.

Meep City

Bloxburg’a benzer bir şekilde kendi şehrinizi, evinizi ve arkadaşlarınızla takılmak için güzel olanaklar sağlar. Ek olarak bu oyun modunda katiller tarafından yakalanabilirsiniz. Çok dikkatli olmakta yarar var.

Roblox Oynanabilecek En İyi Oyunlar Part 2 Sizler için Hazırladık

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazı dolaşımı

Exit mobile version