İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Cyberpunk 2077 İlk Büyük Yaması Tonlarca Hata Düzeltmesiyle Birlikte Oyuna Eklendi

Cyberpunk 2077 İlk Büyük Yaması Tonlarca Hata Düzeltmesiyle Birlikte Oyuna Eklendi

featured

Cyberpunk 2077 İlk Büyük Yaması Tonlarca Hata Düzeltmesiyle Birlikte Oyuna Eklendi

  “10 Aralık 2020 tarihinde oyun piyasasına sürülen Cyberpunk 2077 içerdiği hatalar ile oyuncuları adeta hayal kırıklığına uğratmıştı. Kısa zaman önce gelen güncelleme ile bu hatalar düzeltilmeye çalışıldı.”
Söz verildiği gibi, Cyberpunk 2077’nin ilk büyük güncellemes PC’ler, konsollar ve Stadia için getirildi. Sürüm notlarına göre, bu güncelleme önümüzdeki zamanda gelecek olan güncellemelerin bir göstergesi, ama bu güncellemelerin depolama alanı sorunları ve çökme sıkıntıları doğurabileceğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.
Cyberpunk 2077, gerçekten çalkantılı bir çıkış yaptı, ancak Ocak 2021’in başlarında, oyunun geliştiricisi CD Projekt Red, ay sonuna kadar büyük bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Bu yazılım yaması nihayet geldi ve birçok hatayı ortadan kaldırması için oyuna eklendi.
Geliştirici CD’si Projekt Red bir tweet’te güncellemenin gelecekteki yamalar için de “zemin hazırladığını” söyledi:
Orijinal tweet şöyle diyor: “Yama 1.1 PC’de, konsollarda ve Stadia’da çıktı! Gelecek yamaların temelini oluşturan bu güncellemede, çeşitli kararlılık iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine odaklandık.”
    Oyun incelememizde, konsollardaki Cyberpunk 2077’nin hatalarla dolu olduğunu ve PlayStation 4 ve Xbox One’da oldukça kötü performans gösterdiğini gördük. Ancak, PS4 Pro ile ilgili deneyimlerimize göre, birkaç sorun bulduk ve aslında oyunu ve oynanışını gerçekten çok beğendik. Ancak yeni nesil konsollar olması gerektiği gibi daha iyi bir deneyim sağlıyor.
Bu nedenle, bazı yamalardan sonra, Xbox Series X veya S ve PS5’te oynayan oyuncuların diğer konsollarda oynayan oyunculara göre, oyundan çok daha fazla memnun kaldığını gördük. Her şeye rağmen kesinlikle oynanması gereken bir oyun oluğunu söyleyebiliriz.
1.1 yaması, Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesinden bir aydan fazla bir süre sonra geldi. CD Projekt Red, 1.1 yamasından sonraki haftalarda gelecek olan “daha büyük, daha önemli bir güncelleme” olarak adlandırılan stüdyo ile ikinci bir yamanın takip edeceğini duyurdu.
Geliştirici ayrıca PlayStation 5 ve Xbox Series X için ücretsiz bir optimizasyon güncellemesi üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu yeniliğin 2021 yılının içerisinde getirilmesi planlanıyor.
   Skyrim Enderal Mod Yapımcılarından Yeni Bir Oyun Haberi
   Battlefield 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu? Ne zaman Çıkacak?
   Uygun Fiyat ile Oyun Satın almak için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap