İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Cihazının Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasının Çözümü

Cihazının Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasının Çözümü

Cihazının Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasının Çözümü

Cihazının Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasının Çözümü

Cihazının bu sürümle uyumlu değil hatasını görenler için bu hata son derece yıkıcı bir özelliğe sahip. Neyse ki size sunacağımız alternatif çözümler ile bu hatanın giderilmesi mümkün. Özellikle mobil oyun dünyasının genişlemesiyle bu tarz problemlerle herkesin karşılaştığı biliyor. Neyse ki bu seçenekler ile istediğiniz oyunu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Bu hatayı almanızın temel sebebi Google Play’in cihazınızın özelliklerini görerek cihazın bu oyunu oynamak için yeterli olmadığı sonucunu çıkarsıyor. Cihazın oyunu desteklediğinden eminseniz ve buna rağmen bu hata karşınıza çıkıyorsa, açıklamalarımızla bu problemi aşabilirsiniz.

Uyumlu Hale Getirme

Cihazı oyuna uyumlu hale getirebilmek için öncelikli olarak Google Play verilerinden kurtulmak gerekiyor. Bu verileri sildiğiniz zaman, sistem verileri tekrardan incelemeye başlayacak. Bu durumda bir problem olması durumunda sistem, bunu ortadan kaldıracaktır. Yapmanız gereken cihazı yeniden başlatın ve sırasıyla; Google Play Store, Stroge bölümüne gidin ve son olarak veriyi sil seçeneğine tıklayın.

Messenger Üzerinden Bir Kişiyi Silmek

Güncellemeleri Kapatmak

Bazı durumlarda uyumlu hale getirme tek başına yeterli olmayabilir. Bu tarz durumlarda güncellemeleri kapatmak alternatif başka bir yöntem olma özelliğine sahip. Bunun için yapmanız gereken şey ise çok basit. Ayarlar-Uygulamalar bölümüne geçin ve Google Play Store bulun. Sonrasında ise güncellemeleri kapatın.

APK İndirmek

Bu hata ile karşılanması durumunda çoğunlukla oyuncuların tercih ettiği ilk yöntem oyunun korsan versiyonlarını indirmek oluyor. Bu konuda dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tarz uygulamaların cihazlara indirilmesi, cihaza zararlar verebilir. Özellikle kişisel verilerin korunması konusunda bu tarz uygulamalar da problem yaşama ihtimaliniz var. Buna karşın yine aklınızda bulunması amacıyla listenin içerisine aldık.

APK dosyasına ulaşmak için oyunun isminin sonuna APK ekleyerek arama yapabilirsiniz. Kaynağının belirsiz olmasından dolayı cihaz için problem olabilecek bu uygulamayı indirin. Sonrasında ise kurarak oynayabilirsiniz. Bu dosyaların bazı güvenlik problemleri olduğunu akıldan çıkarmayın.

Ek Uygulamalar ile Hatanın Giderilmesi

Market Helper uygulaması cihazınızın modelini değiştirmeniz için yapılmış bir uygulama özelliği gösterir. Bu yöntemde izlemeniz gereken yol; telefonunuzdan Market Helper uygulamasını bulun ve buradan istediğiniz oyunun son sürümünü indirin. Sonrasında ise Ayarlar seçeneğinden Güvenlik bölümüne geçiş yapın. Buradan da Bilinmeyen Kaynaklar bölümün aktif hale getirin. Sonrasında ise Market Helper kurulumunu gerçekleştirin. İşlem tamamlandıktan sonra bu uygulamayı açın ve karşınıza çıkan sayfadan telefonunuzun modelini değiştirin.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap