İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Biomutant Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Biomutant Sistem Gereksinimleri Açıklandı

featured

Biomutant Sistem Gereksinimleri Açıklandı

   İlk olarak Gamescom’da 2017’de duyurulan Experiment 101’in uzun zamandır beklenen aksiyon rol yapma oyunu Biomutant nihayet 25 Mayıs 2021’de konsollara gelecek.

Biomutant aynı anda PlayStation 4, Xbox One ve PC’de yayınlanacak ve oyuncuların oyunu masaüstü bilgisayarlarında çalıştırma gereksinimleri, Steam’de güncellenmiş bir liste aracılığıyla açıklandı.
Oyunun üç yıldan uzun bir süre önce duyurulmasından bu yana, RPG için heyecan artmaya başladı ve belki de Experiment 101’in Biomutant’ın geliştirilmesindeki harcadığı uzun zamandan kaynaklanıyor. Hatta birçok oyuncu, oyunun iptal edildiğinden korktu. Şimdi ise, Biomutant oyunu için geçen ay açıklanan kesin bir çıkış tarihi ile, oyuncuların bilgisayarlarının, kıyamet sonrası bir dünyada geçen oyunun görsel açıdan büyüleyici açık dünyasını kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmek için sistem gereksinimlerini yayınladı.
Biomutant’ı bilgisayarda çalıştırmak için minimum sistem gereksinimleri 64-bit işlemci, en az 3.5 GHz veya daha yüksek hızda çalışan AMD FX-8350 veya Intel Core i5-4690K’dır. Sistem Direct3D 11 uyumlu bir grafik kartında, yani GeForce GTX 960 veya Radeon R9 380’de 8 GB RAM ve en az 4 GB belleğe ihtiyaç duyacaktır. Oyun, kurulum için 25 GB kullanılabilir depolama alanı gerektirecek.
Biomutant için önerilen sistem gereksinimleri beklendiği gibi biraz daha yüksek. 64 bit işlemci ve 25 GB depolama alanının yanı sıra, oyuncular 3.2 GHz veya daha yüksek hızda çalışan bir AMD Ryzen 5 1600 veya Intel Core i7-6700K’ya ihtiyaç duyacaklar. Gerekli RAM, 16 GB’a yani iki katına çıktı, ve grafik kartının yerleşik bellek gereksinimi Direct 3D 11 özellikli GeForce GTX 1660Ti veya Radeon RX 590 ile 6 GB’ye çıktı.
Biomutant’ın 2021’in en iyi oyunlarından biri olması bekleniyor ve bu yüzden oyuncuların beklentisi çok yüksek. Oyunun kreatif direktörü Stefan Ljungqvist, Biomutant’ı Breath of the Wild ve Middle Earth: Shadow of Mordor ile karşılaştırdı ve açık dünya RPGsi için cidden çok iyi yorumlar yaptı.
Oyun, oyuncuları cinsiyet, kürk stili ve renkleri, vücut şekli ve ilk mutasyon için başlangıç seçenekleriyle tamamen özelleştirilebilen, kedi benzeri tüylü bir yaratık olan memeli bir savaşçı rolüne sokuyor. Güç, canlılık ve karizma gibi standart RPG özellikleri, karakterin görünümüne göre değişebilir. Örneğin, kahramanınıza daha büyük bir kafa vermek, daha fazla zeka ile sonuçlanacaktır. Oyuncular oyunda ilerledikçe, istatistikleri ayarlamak ve yükseltmek için karakterlerinin DNA’sını yeniden kodlayabilecekler.
Oyuna dair bildiğimiz çoğu şey şuan bu kadar. Oyun oyuncular tarafından çok büyük bir ilgi toplamış durumda ve umarım hayal kırıklığına uğramayız. Oyuna dair tüm gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalın.

Biomutant Sistem Gereksinimleri neler ? Oyun Haberleri ve Dahası

Bir Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu Erzurum

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap