1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Battlefield 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu? Ne zaman Çıkacak?

Battlefield 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu? Ne zaman Çıkacak?


Battlefield 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Battlefield, çevrimiçi nişancı oyunlarının eski oyunlarında biridir. Devasa savaşlar, tanklar, uçakların karışımı ile yıllardır hayranları büyülüyor. Ayrıca, İkinci Dünya Savaşı’ndaki kökenlerinden Birinci Dünya Savaşı’na, hem modern savaş senaryolarına hem de bilim kurguya dayalı oyunlara yelpazesinde yer verdi.
Şuanda, geliştirici DICE, serinin bir sonraki katılımcısı olan Battlefield 6 için sıkı çalışıyor. Bir sonraki Battlefield oyunu hakkında bildiğimiz her şeyi burada topladık, böylece her şeyden haberdar olabileceksiniz.
Battlefield 6 Çıkış Tarihi Ne zaman Çıkacak
Battlefield 6 ne zaman çıkıyor?
   Şimdilik, bir sonraki Battlefield oyunu söz konusu olduğunda, çıkış tarihi de dahil olmak üzere, pek fazla resmi bilginin olmadığını vurgulamak istiyoruz. Yine de birkaç somut gerçeği biliyoruz – DICE firması kesinlikle oyun üzerinde çalışıyor ve son aylarda kaynaklarını projeye daha fazla harcıyor.
  Aslında 2020’nin ortalarında, stüdyonun mevcut iki büyük çok oyunculu oyunu olan hem Battlefield V hem de Star Wars Battlefront II, son güncellemelerini gördü ve bu, artık her iki oyun için de içerik üretilmeyeceği anlamına geliyor.
Battlefield 6 hangi tarihte geçiyor?
    Her Battlefield oyuncusunun yeni çıkacak oyunlar hakkında sorduğu 2 meşhur soru vardır. -Oyun nerede ve ne zaman geçiyor?- Önceki oyunların zamanlarına ve geçtiği yerlere bakacak olursak bunu söylememiz oldukça zor görünüyor.
Bununla birlikte, gördüğümüz haberlerin çoğu daha modern bir ortam olacağını gösteriyor. Battlefield 1 ve Battlefield V ile DICE, eski çağ savaşların ne kadar etkili olabileceğini gösterdi, ancak Battlefield 3 ve 4 gibi oyunların modern savaş senaryolarının da ne kadar başarılı olabileceğini gösterdi. Kısacası haberlere bakacak olursak oyun gelecekte geçecek. Her iki durumda da bu, DICE firmasının Battlefield 6 için harika bir iş çıkaracağından emin olmamızı sağlıyor çünkü oyuna yapılan yatırım çok büyük.
Battlefield 6 oynanış mekaniği nasıl olacak?
Bununla birlikte, oyunun oynanış mekaniği için şunlar söylenebilir. Battlefield’ın temel oynanışının değişme ihtimalinin düşük olduğunu biliyoruz, bu nedenle büyük haritalar, çok sayıda oyuncu ve bol miktarda araç görebilmemiz mümkün.
Sonuç ne olursa olsun Battlefield serisinin bir klasik olduğunu ve çok büyük bir hayran kitlesi tarafından oynandığını unutmamak lazım. Battlefild çıktığı zaman bu hayran kitlesinin oyunu yalnız bırakmayacağından eminiz.
Skyrim Enderal Mod Yapımcılarından Yeni Bir Oyun Haberi
Uygun Fiyat ile Oyun Satın almak için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap