İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Blog
 3. Android Telefonlar için 9 Harika Oyun

Android Telefonlar için 9 Harika Oyun

featured

Android Telefonlar için 9 Harika Oyun

Bu zamanlarda yeni bir android telefon veya mevcut telefonunuzda bazen oyun oynamak istersiniz. Reklamlara takılmadan ve uygulama içi satın almalar ile sizleri rahatsız etmeyecek tamamen ücretsiz şekilde oyunları sizler için derledik. İyi eğlenceler…

Oyunlar tamamen Mobildepo.com / Yazar görüşüdür. Herhangi reklam veya sponsorluk/işbirliği bulunmamaktadır.

 • CUT THE ROPE
CutTheRope-mobildepo.com
CutTheRope-mobildepo.com
Cut the Rope ve devamı olan Cut the Rope 2 bazı mekanizmaları kontrol ederek küçük şekeri sevimli küçük bir dinozora vermemizi sağlayan kaliteli fizik tabanlı bir bulamaca oyunudur. Bulmacalar kıssadır ancak her seviyesinde üç yıldız almak ekstra olarak bir zorluk ekler. Sıkılmadan rahat şekilde oynayabilirsiniz.
İndirmek için: Tıklayın

 • Getting Over it With Bennett Foddy
Getting over it - Oyunhub.net
Getting over it – mobildepo.com
Bennett Foddy ile sinir krizi geçirmeye hazırlanın. Bir kazanın içinde yalnızca büyük bir çekiç yardımı ile öylesine zorlu parkurda tırmanmasını konu alan belki de listemizin en zor oyunudur. Oyun kolay olmasa da, daha yükseğe çıkma girişimleriniz her defasında başarısız olmanız oyunun deneyimlerinden biri olsa gerek. Oyun sonuna ulaştığınızda büyük bir hayal kırıklığının buna değeceğini düşünüyorum.
İndirmek için: Tıklayın
 

 •   LIMBO
Limbo - Oyunhub.net
Limbo – mobildepo.com
Limbo, oynamanız vaktinizden birkaç saat alacak sadece. Oyun sakin biçimde ilerliyor ve ürkütücü bir yapıya sahip platform oyunudur. Daha önce hiç oynamadıysanız, rahat bir yer bulun ve kulaklık alın ve limbo oyunun içine kendinizi bırakın. Bizim açımızdan oyun tam manası ile eğlence kategorisinde değil ancak zaman ayırmaya değer türünün tek örneği bir oyun deneyimi için denemenizi tavsiye ederim.
İndirmek için: Tıklayın

 •      MONUMENT VALLEY
Monument Valley - Oyunhub.net
Monument Valley – mobildepo.com
Kafanızdaki perspektif açınızı değiştiren bilmeceleri ile Monument valley ve devamı olan Monument Valley 2 aynı anda hem ilgi çekici hem de rahatlatıcı bir yapıya sahip. Kesinlikle beğeneceğiniz kanısındayım. Seviyeler ince düşünülerek tasarlanmış ve bir seviyeyi geçmek için genellikle birkaç dakikaya ihtiyacınız olacak, bu nedenle bu pandemi dönemlerinde bu iki bulmacaya düşünmeden indirebilirsiniz.
İndirme için: Tıklayın

 •  OLD MAN’S JOURNEY
Old Man's Journey - Oyunhub.net
Old Man’s Journey – mobildepo.com
Old Man’s Journey, yaşlı bir adamın yolculuğunu anlatan güzel bir hikayeli oyundur. Ancak bu sadece bir oyun değil aynı zamanda yaşlı adamın oyun boyunca gerçekten yaşanmış hikayelerini yansıtıyor. Hikayenin oynanması birkaç saatte tam anlamı ile tamamlanabiliyor. Yani bir oturuşta hikayeyi tam manası ile oynayabilirsiniz. Eğer oyun oynarken dinlenmek istiyorsanız İhtiyarın yolculuğu tam size göre olabilir.
İndirmek için: Tıklayın

 •   PRUNE
Prune - Oyunhub.net
Prune – mobildepo.com
Prune’de ağaçları parmaklarınız yardımı ile budamanız isteniyor. Bu basit yapılı oyun güzel bir minimalist bir sanat tarzı ve yemyeşil sakinleştirici bir müzik ile destekleniyor. Stresli bu zamanlarda sinirlerinizi yatıştırmak için bir şeye ihtiyacınız varsa, Prune ve kulaklıklarınız sizleri mükemmel bir zaman geçirmenizi sağlayacak.
İndirmek için: Tıklayın

 • STARDEW VALLEY
Stardew Valley - Oyunhub.net
Stardew Valley – mobildepo.com
Stardew Valley, sizi tatil sıkıntılarınızdan kurtaran ve inanılmaz şekilde bağımlılık yaratan bir oyun olduğunu iddia ediyor. Ekinleri takip ederken, çiftlik hayvanlarınızı kontrol ederken ve diğer kullanıcılar ile arkadaş olarak gerçekten kaliteli vakitler geçirebilirsiniz.
İndirmek için: Tıklayın

 •  TERRARIA
TERRARIA - Oyunhub.net
TERRARIA – mobildepo.com
Çok sevilen ve bir zamanların popüler oyunu olan terraria ilk olarak Bilgisayarlar için 2011 yılında piyasaya sürüldü ve hala güncelleme almaya devam ediyor. Oyun androidler için ne kadar yeni çıkmış olsa da popülerliğini koruyarak sizler için en iyisi olma çabası ile devam ediyor.
İndirmek için: Tıklayın

 •  Among US
Among Us- Oyunhub.net
Among Us- mobildepo.com
Piyasayı ilk çıktığı günden bu yana kasıp kavuran bir sosyal çıkarım oyunudur. Oyuncular iki rolden birini üstlendiği Crewmate ve İmpostor. Crewmate’lerin görevleri yaparak oyunu bitirmeye çabalaması İmpostor’ların ise onları öldürerek oyuna müdahale etmeleri şeklinde ilerliyor. Kaliteli zaman olmasa da eğlence için birebir diyebilirim.
İndirmek için: Tıklayın
Bilgisayarınız mı yavaş? Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır? Tıkla Konuya git
Android Telefon Sim Kart okumuyor mu ? Tıkla Konuya git

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap