İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Andorid Telefonu Bilgisayara Yansıtma 2021

Andorid Telefonu Bilgisayara Yansıtma 2021

featured

Andorid Telefonu Bilgisayara Yansıtma

Teknoloji gelişmeye devam ediyor artık her şey daha da kolay

Windows’un Yıldönümü Güncellemesi ile ilginç ve yeni bir özellik geldi. Artık herhangi bir bluetooth bağlantısı olan bilgisayar ile kablosuz şekilde, android telefonu PC’ye veya tabletten PC’ye görüntüyü yansıtmanız mümkün.
Android Telefonu Bilgisayara Bağlanma Nasıl Yapılır?
Öncelik olarak bilgisayarınızın Başlat menüsünden “Bağlan” adlı uygulamayı çalıştırmanız gerekecek. Bu uygulamayı görmüyorsanız eğer Windows sürümünüzü güncellemeniz gerekecektir.
Uygulama bilgisayar ekranında açık durumda iken artık bağlantı kurmak için hazır durumda olduğuna dair bir mesaj göreceksiniz. Herhangi bir güvenlik duvarı kapatma veya ağ ayarları ile uğraşmanıza gerek yok.
Çoğu bilgisayarda muhtemelen “Donanım özel olarak kablosuz projeksiyon olarak tasarlanmadığı için bir uyarı ekranı alabilirsiniz. Merak etmeyin böyle bir uyarı almanıza rağmen yine de devam et diyerek ekran paylaşımına devam edebilirsiniz.
Eğer bunları yaptıktan sonra işlem olmadıysa diğer maddemize bir göz atmanız gerekebilir.

Windows 10 Bilgisayardan Nasıl Görüntü Yayınlanır?

Bilgisayarınızdan Aylarlar> Ekran kısmına giriş yapın ve “Bir kablosuz ekrana bağlan” seçeneğini seçin. Bu ayar açmanız durumunda Bilgisayarınız ile Telefonunuz veya Tabletiniz aynı ortamda bulunmalıdır.
Bluetooth uygulamasını çalıştıran Cihazlar, Bilgisayarınızın ekranına gelecektir oradan bağlanmak istediğiniz cihazı seçin.
Bağlandıktan sonra birkaç ayar daha göreceksiniz. “Bu ekrana bağlı bir klavye veya fareden girişe izin ver” seçeneğini etkinleştirin ve artık Bilgisayar klavye ve Mouse ile etkileşime sokabilirsiniz.
Projeksiyon modunu değiştirmek için “Projeksiyon modunu değiştir” i seçin. Varsayılan olarak, “Çoğaltma” modunda çalışır ve ekranınızın içeriğini çoğaltır. Bunun yerine ekranı genişletmeyi seçebilir ve uzaktaki ekranı ikinci bir monitör gibi görmeyi veya yalnızca ikinci bir ekran olarak kullanabilirsiniz.

Ekran Yansıtmak Cihazlara Zarar verir mi?

Hayır. Yansıtma olayları üretici firmanın izin verdiği tamamen legal olan bir fonksiyondur. Yalnızca bu işlemi yapmak bluetooth’un açık olması sebebiyle şarjınızı hızlı bitmesine neden olacaktır. Onun dışında bir problem yaşamayacaksınız.

Andorid Telefonu Bilgisayara Yansıtma

 

Valheim Çekirdek ve İnce Ahşap Nasıl Elde Edilir?

Android Telefon Sim Kartı Okumuyor mu ? Tıklayın ve Sorunu Çözün

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap