İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Amoung Us Mod Sayesinde Joker, Doktor, Polis ve Mühendis Ol

Amoung Us Mod Sayesinde Joker, Doktor, Polis ve Mühendis Ol

featured

Amoung Us  Mod Sayesinde Joker, Doktor, Polis ve Mühendis Ol

Amoung Us Mod Çoğu kişi son zamanlarda popüler olması ve çok oynananmasından dolayı Amoung Us oyununda ustalaştı. Kimin bir sahtekar olduğunu sadece bir hareketi veya konuşmadaki ufak bir açık sayesinde anlayabilir hale geldi.
Amoung us geliştiricileri son zamanlardaki bu açığın farkına vardı ve olaya bir el atmak istedi. Oyuna yeni gelecek olan güncelleme ile sahtekar dışında 4 farklı rol olabilecez.
Hunter101’in Ekstra Rolleri modu (Eurogamer sayesinde Github aracılığıyla oynanılabilir), karışıma dört yeni sınıf ekleyerek mürettebat / sahtekar dinamiğini karıştırıyor. Sağlık görevlisi, herhangi bir oyuncuya yenilmezlik kalkanı verebilir ve ölüm nedenine dair ekstra içgörü kazanır. Memurlar, şüpheli sahtekarları kovalayıp infaz edebilir, yine de bir masumu öldürmeye kalkışırsa kendileri ölecektir.
Bu arada mühendisler, haritanın herhangi bir yerinden oyun başına bir acil durumu uzaktan onarabilir ve bu sinsi havalandırma deliklerine erişebilir. Ancak oyunun kilit noktasının Joker olması gerekir ekibin geri kalanını gemiden indirmeye ikna edebilirlerse oyunu anında kazanana bilme potansiyeline sahiptir.
Jeremy Peel’in belirttiği gibi, Amoung us temelde bir kutu oyunu olarak hayata geçmiş. Bu modla ilgili oyuncuların sevdiği şey ise, bu oyun tarzının Coup gibi aldatma oyunlarına doğru evrilmesi, rollerin birbiri içindeki iletişimini karmaşıklaştırması, oyunu politikacılar için doğal bir münakaşa noktası haline getiren bir oyun türünün ortaya çıkmasıdır.
Gelecek olan ekstra roller, bir lobideki herkesin modu yüklediği sürece resmi sunucularda çalışır ve kurulum yeterince kolaydır. Amoung us geçen yılın sonlarında büyük bir bilgisayar korsanlığı sorunu yaşadı. Bu sorun oyun lobilerine büyük etki etti ve boş olan lobilerde boş rollere girip oyuncuların bilgilerini çalmak gibi olaylar yaşandı. Oyun geliştiricileri bu duruma karşı önlemler almak için oyuna büyük güncelleştirmeler getirdi. Ama oyuncuların bu tür durumlara karşı hazırlıklı olması en doğru yöntem.
Oyuncuların Amoung Us oyununa gelmesini istediği bir diğer özellik ise oyuncular tarafından kodlanabilen modlar olması. Bu özellik oyuna eklendiği taktirde oyuncular için sınırsız harita, lobi ve oyun arkadaşı demek. Umarız oyun geliştiricileri bu özelliği en kısa zamanda oyuna eklerler.
Roblox Oynanabilecek En İyi Oyunlar
Sağlık Sitemizden : Sırt Ağrısı Nasıl Geçer Haberi için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap