1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Amoung Us Karakterleri Kostümsüz Nasıl Gözüküyor

Amoung Us Karakterleri Kostümsüz Nasıl Gözüküyor

featured

Amoung Us Karakterleri Kostümsüz Nasıl Gözüküyor

“Reddit’te yayınlanan Amoung Us hayran çalışması, popüler çevrimiçi oyunun mürettebatının ikonik gökkuşağı uzay giysilerinin altında nasıl görünebileceğini gösteriyor.”
İnternette paylaşılan fotoğrafta, Amoung Us ekip arkadaşlarının ikonik uzay giysilerinin altında nasıl görünebileceğini gösteriyor. Amoung Us, hayatın her kesiminden oyuncuların eğlenmesi için tasarşanan bir oyun olduğu gibi basitliği sayesinde son aylarda çok popüler oldu. Bağımlılık yaratan oyun, binlerce mürettebatı birbirine düşürdü ve oyunun kendisi, Fortnite ve Minecraft gibi büyük kültürel ayak izlerine sahip diğer çok oyunculu oyunlar arasında oldukça büyük bir nokta oluşturdu.
Amoug Us ilk olarak 2018 yılının Haziran ayında bir mobil oyun olarak piyasaya sürüldü ve genellikle eğlenceli ve basit bir, çok oyunculu oyun olarak kabul edildi. Birkaç yıl ve bir küresel salgın sayesinde hızla ilerleyen oyun, popülaritesinde benzeri görülmemiş bir artış gördü. Amoung Us, oyuncuları mürettebat rolünde, çeşitli görevleri tamamlayan ve bir haritada dolaşan sevimli astronotlar olarak tasarladı.
Bu arada oyunun oynanışına gelirsek, rastgele bir veya daha fazla oyuncu Sahtekar olarak seçilir. Bu oyuncunun rolü, ölümcül taktikler yoluyla diğer oyuncuları tedbirli bir şekilde “öldürmek” ve tüm ekip toplanana kadar yakalanmaktan kaçınmaktır. Her turdan sonra tüm oyuncular, maçtaki herkesin sahtekarların kim olabileceği konusunda tartıştığı bir toplantıda toplanır.
Amoung Us Karakterleri Kostümsüz Nasıl Gözüküyor
Reddit kullanıcısı Kroasan_Power, Amoung Us alt dizinde, oyundaki sevimli küçük katillerin uzay giysilerinin altında nasıl görünebileceğini gösteren bir sanat eserini yayınladı. Birkaç kullanıcı Kaptan Düşükdon ile benzerliklere dikkat çekerken, bazıları, Çılgın Çocuklar filmindeki uşak olan korkunç Başparmaklara daha yakın buldu. Bu, bir hayranın oyunun dışında oyuna olan sevgisini ilk kez göstermesi değil. Dokuz yaşındaki bir çocuk kısa süre önce sevilen Airship’i tamamen Lego’larla yeniden yarattı ve birçok sitede hayran sanatına dair daha birçok örnek bulunabilir.
Oyun, sosyal entrikanın, insanların evlerinde güvenli bir şekilde karantinaya alınmışken oynayabilecekleri çok oyunculu bir oyunda bir rol oynamasına izin verdiği için muazzam popülerlik kazandı. Mürettebat arkadaşlarını şapkalar, kapüşonlar ve renk şemaları gibi oyun içi öğelerle özelleştirme yeteneği, mürettebatı bir oyun simgesi haline getirdi. Geliştirici InnerSloth, topluluk içinde aktif kalarak ve popüler oyun için yeni oyun modları ve görünümler yapan çok sayıda insanı eğlendirerek popülerliğe yanıt verdi. InnerSloth ayrıca arkadaşlarını öldürmek için yeni bir ortam isteyen oyuncular arasında yeni bir haritanın yolda olduğunu söyledi.

Amoung Us Karakterleri Kostümsüz Nasıl Gözüküyor

Roblox Oynanabilecek En İyi Oyunlar
Şeker isteğinizi Yönetmenin 10 Yolu Haberimizi Okumak için Tıklayın

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap