1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. 5 Popüler Android Oyun

5 Popüler Android Oyun

featured

5 Popüler Android Oyun

Mobil oyunları oynamak, kendisinden önce gelen tüm teknolojilerden çok daha büyük bir oranda gelişmeye devam ediyor.

Android oyunları her yıl yeni zirvelere ulaşmaya devam etmekle kalmıyor ve yeni oyunlarda çıkarmaya devam ediyor. Vereceğimiz bu liste mükemmel bir şey ortaya çıkmadıkça liste değişmeyecektir. İşte sizlere 15 Popüler Android Oyun
 
Call of Duty: Mobile (Ücretsiz)
Call of Duty: Mobile, 2019’daki en iyi Android oyunu seçimimizdi. Genellikle bir oyun eklemeden önce bir süre bekleriz ancak Call of Duty: Mobile o kadar yoğun bir şekilde ilgi gördü ki popüleritesi ciddi manada yükseldi ve hiç düşünmeden listeye ekledik.
Oyun, 100 Oyunculu bir battle royale ile normal bir FPS çevrimiçi PvP moduna sahip. Bu onu PUBG Mobile gibi battle royale oyunları arasında en üste taşıyor.
 
GRID AutoSport (9,99$)
GRID AutoSport 2019’da piyasaya sürüldü ve hemen Android için en iyi yarış oyunlarından biri oldu. Uygulama içi satın alma veya reklam içermeyen birinci sınıf bir oyun. Oyun, ayrıca mükemmel grafikler, kontroller, donanım denetleyici desteği ve onlarca içeriklere sahip.
 
Legends of Runeterra (Ücretsiz)
Legends of Runeterra, bu listedeki en yeni Android oyunlardan biridir. Bu, Hearthstone gibi oyunlara benzeyen çevrimiçi bir savaş oyunudur. Oyuncular kartları ve Kahramanları toplar, ardından bu kartlardan ve kahramanlardan desteler oluşturur. Daha sonra çevrimiçi olarak rakiplerle savaşıyorsunuz. Oyun, rastgeleliği olabildiğince ortadan kaldırır ve genel olarak iyi bir oyun deneyimi sağlar. Oyunda 24 Şampiyon ve bir sürü kart var ve arkadaşlarınızla da sizinle düello yapmaya davet edebilirsiniz.
 
Minecraft (6,99$)
Minecraft, her yaştan insan için tüm dünyada popüler bir oyundur. Hiç oynamamış olanlar için Minecraft sizi eşyalar kazandığınız, bir şeyler inşa ettiğiniz, kötü adamları ve canavarları dövdüğünüz, hemen hemen istediğiniz her şeyi yaptığınız dev bir dünyaya yerleştiriyor. Kendi kaynaklarınızı ve yiyeceklerinizi çıkarmanız gereken bir hayatta kalma modu ve size sınırsız her şeyi veren yaratıcı bir mod var. Sık güncellemeler, tonlarca yeni içerik ve olasılıklar var. Oyun, PC ve Konsollarda hemen hemen aynı özelliklere sahiptir.
 
Monument Valley 1 ve 2 (3,99$ ve 4,99$)
Monument Valley ve Monument Valley 2’nin piyasaya sürülmesiyle listeye geri dönüyor. Her iki oyun da hala çok mükemmel. Aslında, her ikisinin de neredeyse aynı oyun mekaniği ve grafikleri var. Oyuncu illüzyonları kullanarak yolu tamamlamak için seviyelerin hareket ettirebildiğini bulmacalara dayalı çözmeye çalışırsınız. Oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

Android Telefonlar için 9 Harika Oyun

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap