İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. 2021 Yılında En iyi 4 Tarayıcı Oyunu

2021 Yılında En iyi 4 Tarayıcı Oyunu

featured

2021 Yılında Oynanabilecek En iyi 4 Tarayıcı Oyunu

2021 Yılında En iyi 4 Tarayıcı Oyunu, 2020 yılının sona ermesi ile birçok tarayıcı oyunu oynanamaz hale geldi. Tarayıcıların Flash Player’ı desteklememesi oyun severleri hayal kırıklığına uğrattı. Ama halâ tarayıcıdan oynanabilen oyunlar mevcut ve bugünkü makalemizde tarayıcıdan oynanabilen en iyi 3 oyunu sizler için derledik. Keyifli okumalar.

Fallen London (Londra’da Sonbahar)
Fallen London kısa süre önce onuncu yıldönümünü kutladı ve bu, kendi türünde metin tabanlı bir rol yapma oyunu için oldukça büyük bir gelişme. Çekici, korkutucu bir Lovecraftian Londra’sında geçen, gizem, suç ve macera düşkünü her oyuncu için kaçırılmaması gerekilen bir oyun.
Spelunky
   Spelunky, sadece tarayıcı oyunları içerisinde değil, tüm oyun kategorileri içerisinde tartışılmaz bir harikadır. Sizi, derin mağralara, ucu bucağı belli olmayan tünellere ve maden hatlarına hazine bulmak için sürükleyen bir keşif oyunudur.
   Oyunun bir HD versiyonu düşük görüntü kaliteli halinin ardından piyasaya çıktı, ancak oyunun orijinal halinin verdiği tat bir başka. Oyun halâ oynanabilirliğe açık. Spelunky için gerçek bir klasik demek yanlış olmaz.
 
10 Bullets (10 Mermi)
   10 mermi oyununun oynanış mekaniği aslında çok basittir. 10 atış yapabileceğiniz bir tareti kontrol edersiniz ve istediğiniz zaman atış yaparsınız. Ateşlediğiniz her mermi, uçan bir gemiye çarptığında zincirleme reaksiyonlar başlatabilir, bu nedenle mühimmatınızla yapabileceğiniz en fazla kaosu yaratmaya çalışmak yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir.
Bu, sizi hangi taktiklerin en çok işe yaradığını görmeye ve atışlarınızda sabırlı olmaya teşvik eden harika bir strateji oyunudur. Oyunu boş vakitlerinizi doldurmak için oynayabilirsiniz.
 
Threes! (Üçler!)
   Muhtemelen bir aralar 2048 oynamışsınızdır. Bu basit matematik oyunu birkaç yıl önce çok popülerdi. Aynı oynanış mekaniğine dayanan bu oyunun çok daha gelişmiş ve şık bir tasarıma sahip olduğunu söylesek yeridir. Oyun genelde telefonlar veya tabletler üzerinden uygulama olarak oynanır ama oyunu bilgisayardan oynamak isteyenler tarayıcıları üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirler.
Oyunun oynanış mekaniği gerçekten basit. Ancak oyunda iyi olmak ve yüksek bir skora ulaşmak için gerçekten doğru hamleleri yapmanız gerekiyor. Matematiği ve konsantre olma becerilerinizi geliştiren bir oyun arıyorsanız Threes oyunun sizler için doğru tercih olduğu kesin.
  League of Legends Yeni Güncelleme ile 11.2 Yama Notları Yayınlandı
Uygun Fiyat ile Oyun Satın almak için Tıklayın

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Oyun Haberleri ve Hata Çözümlerini, Rehber Makaleleri ile sizleri buluşturuyor ve her şeyden ilk haberdar olmanızı sağlıyorum. Furkann.net adresinden detaylı bilgilerime erişebilirsiniz.

Yorum Yap